Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan’da Vardılar Petrol’e ait 6 dönüm araziye İnsanı İnşa Derneği, Hayad Derneği, Tuzla Belediyesi ve Kırıkhan Belediyesi işbirliğiyle 400 yetimin barınacağı, Bin 500 öğrencinin barınacağı Aş evi, Eğitim Kampüsünün temeli atıldı.

Prefabrik yapıdan oluşacak olan Eğitim kampüsü için araziyi ücretsiz tahsis eden Rahmi Vardı ile İnsanı İnşa Derneği Başkanı İbrahim Muhsin, Tuzla Belediye Başkanı Başdanışmanı Dr. Mehmet Metin, Genel Koordinatör  Halim Ayyıldız, Suriye Koordinatörü Tarkan Niğdelioğlu, Emel Derneği Hatay Sorumlusu Muhammed Cemel, Kırıkhan Suriyeliler Sorumlusu Abdulhamit Hamis ve Hayad Derneği Gönüllü üyeleri tarafından temel atıldı.

 

Kırıkhan’da Vardılar Petrol’e ait 6 dönüm araziye İnsanı İnşa Derneği, Hayad Derneği, Tuzla Belediyesi ve Kırıkhan Belediyesi işbirliğiyle 400 yetimin barınacağı, Bin 500 öğrencinin barınacağı Aş evi, Eğitim Kampüsünün temeli atıldı. Prefabrik yapıdan oluşacak olan Eğitim kampüsü için araziyi ücretsiz tahsis eden Rahmi Vardı ile İnsanı İnşa Derneği Başkanı İbrahim Muhsin, Tuzla Belediye Başkanı Başdanışmanı […]

400 Yetimin barınacağı kampüsün temeli atıldı

20 okunma
POPÜLER GALERİLER
Fotoğraflarla Kırıkhan Fotoğraflarla Kırıkhan
POPÜLER GALERİLER
Resimlerle Antakya Resimlerle Antakya
POPÜLER GALERİLER
Fotoğraflarla Hatay Fotoğraflarla Hatay

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.