Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkan Kimyeci’ye plaket

Antakya Gazeteciler Cemiyeti’nden Başkan Kimyeci’ye plaket
25 okunma
28 Aralık 2017 - 3:55

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Kimyeci’yi makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Cemiyet Başkanı Berber, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’ye “Yılın En Başarılı Belediye Başkanı” plaketi takdim etti.

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Berber ziyarette yaptığı konuşmada şunları kaydetti; “ Bu yıl benim başkanlığımın ikinci yılı. Bu dönemde belediye başkanlarımızı onure etmek amacıyla birer plaket takdim etme düşüncesi ile yola çıktık. Antakya ilçemiz yeni kurulan bir ilçe. Siz de bu ilçemizin yeni ve ilk belediye başkanımızsınız. Hatay’da 95 Mahalleyi bünyesinde bulunduran tek belediyesiniz. Buradaki çalışmalarınızdan ötürü sizleri onure etmek düşüncesiyle böyle bir kararımız oldu. İnşallah bu kararımız daha güzel işlere imza atmanıza vesile olur. Hatay’da taş üstüne taş koyandan razı olsun. Hatay’ımızdaki 15 ilçe belediye başkanımızın 15’i de birbirinden değerli insanlardır. Hepsine saygı ve sevgimiz sonsuz. Antakya gazeteciler cemiyeti olarak her zaman yanlarındayız. Sizlere de bizi kabul etmenizden dolayı teşekkür ediyorum.”

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ise konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “ Başta sizleri ikinci yıla girmiş olmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Şahsınızda tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza ve üyelerinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler halkımızın bizlerden beklediği hizmetleri, en güzel şekilde yapma gayretindeyiz, sizler de yerel ve ulusal basının temsilcileri olarak bizlerin bu hizmetlerini halkımıza aktarmak gibi bir görev üstleniyorsunuz. Aynı zamanda basın ve ahlak kurallarına uygun hareket ederek, halkımızın her türlü beklentilerini, yapılmasını uygun gördüğü iş ve işlemleri gerek makalelerinizde gerekse haber olarak değerlendirerek, toplumsal duyarlılığı yansıtıyorsunuz. Bundan dolayı da biz teşekkür ediyoruz. Bu yapılan haberlerinizde, bizimle alakalı olan yapılması gerekenleri yapıyoruz. Bu çalışmalarınızda emeği geçenlere teşekkür ediyor, güzel görevlerinizin devamını diliyorum. Ayrıca bu değerli plaketten dolayı da sizlere çok teşekkür ederim.”

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Murat Berber’e ziyaretinde yönetim kurulu üyeleri Erhan Yılmaz ve Davut Zerman eşlik etti.

Ziyaretin sonunda Başkan Kimyeci’ye yılın en başarılı belediye başkanı plaketi takdim eden Cemiyet Başkanı Berber, Osmanlı Tuğrası olan bir kalem de hediye ederek, Başkan Kimyeci’nin en hayırlı işlere, en güzel işlere imza atması temennisinde bulundu. Başkan Kimyeci misafirlerini uğurlarken Kentsel Dönüşüm Projesi maketi hakkında kısa bir bilgilendirmede de bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.