Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Barbaros Mahallesinde Cumhur ittifakı coşkusu

Barbaros Mahallesinde Cumhur ittifakı coşkusu
203 okunma
22 Mart 2019 - 16:01

31 Mart Ülkemizin bekasının oylanacağı seçimlerde Cumhur İttifakı ve Ayhan Yavuz yaptığı mitinglerde halkın coşkusunu yaşıyor.

Barbaros mahallesinde coşkulu kalabalığa hitap eden Ayhan Yavuz; “Bu seçimlerin neden ülke bekası seçimi olduğunu anlattı.

Başkan Yavuz sözlerine şöyle devem etti; “Normalde yaptığım hizmetlerden bahsetmem. Ama Ayhan Yavuz bu memlekete ne yapmış diye algı oluşturmaya çalışıyorlarmış. O yüzden sizlere biraz hizmetlerimizden bahsedeceğim. Sadece Barbaros mahallesine 60 bin metre karenin üzerinde parke ve asfalt yaptık. Kırıkhan’a yapılan 4 tane spor salonundan birini Barbaros mahallesine yaptık.

Ayrıca, Bütün bu olumsuzluk ve kısıtlı imkânlara rağmen, Çöp rampası, tam otomatik parke ve kilit taşı atölyesi, 2 gurup maden ocağı, saatte 220 ton üretim yapan Hatay’ın en büyük asfalt şantiyesi ve bunların neticesinde Amanosların zirvesi Fenk mahallesinden başlayıp Suriye sınırlarında ki mahallelerin asfaltlanması, şehir merkezi dâhil bütün mahallelerin içerisinin parke ve kilit taşı ile döşenerek Kırıkhan’ı çamur deryasından kurtardık.

Devam edecek olursak; Tarih yazılarak Doğalgazın Kırıkhan’a gelmesi ve kullanımına başlanması, Kırıkhan OSB, Fakülte –  Lise kampüsünün Kırıkhan’a kazandırılmasında ki büyük hizmetleri, Yarı olimpik Yüzme havuzu, Şehit Gülşah Güler Sosyal tesisi, sosyal tesisler, sentetik spor sahaları, parklar, kendi seramızın kurulması ile şehrin cennete çevrilmesi, Kanal projesi, Şelalenin genişletilip Türk Devletlerinin bayraklarının nakşedilmesi, Kent Ormanı ve Osmanlı Köyü projesi, Araç muayene istasyonunun kazandırılması ile Kırıkhan’ın üzerinde ki kamburun kalkması, Bakan Yardımcısı ve şimdi ki Milletvekili Sayın Hüseyin Yayman’ın destekleri ile Kültür Han projesi, Beyazıd-i Bistami Hazretlerinin türbesinin restorasyonu, çevre düzenlemesi ve türbeye giden yolun genişletilip asfaltlanması, Led ışıklı saat kulesi, Dağ ceylanlarının maketlerinin şehrin çeşitli yerlerine nakşedilmesi, Atatürk büssünün şanına yakışır bir şekilde yenilenmesi, Vatanı uğruna canlarını veren Şehitlerimizin anıtlarının yapılması, KETEM’in (Kanser Erken Teşhis Merkezi) Kırıkhan’a kazandırılması, Japonya ile yapılan anlaşma ile gezici sağlık araçlarının getirilmesi, yaşlı – bakıma muhtaç- engelli vatandaşlarımıza evde temizlik ve kişisel bakım hizmetlerinin verilmesi, Cami – okul ve manevi alanların temizlik hizmetleri, Suriye’li muhacir kardeşlerimize kucak açıp ensar- muhacir kardeşliğinin birleşmesi adına yapmış olduğu, sosyal ve sportif destekleri, Yetimlere ve kimsesizlere sahip çıkıp onlara her alanda destek çıkması, spor alanında, Kırıkhan’lı antrenör, karate hocaları ve çeşitli branşlarda ki eğitmenlere destek olduk. Kırıkhan’dan 3000 gencimizi spora teşvik ettik. Şuan Karate dalında 3 Avrasya şampiyonumuz 5 Avrasya 3. Sü sporcumuz ve 13 Milli takım sporcumuz oldu. Allah’ın (c.c.) izniyle bundan sonraki hedefimiz Olimpiyat şampiyonu çıkartmak.

15 Temmuz hain kalkışmada vatan nöbetinde en ön safta olup, ülkemizin bekası için başlatılan Afrin Zeytin Dalı harekâtı emrinin verilmesi ile birlikte sınır bölgesine gidip Kahraman Mehmetçiğimiz ile birlikte nöbet tuttuk. Askerim istedi 1 günde Helikopter pisti yaptık. Mehmetçiğimize rahat harekât alanı sağlamak için bütün imkânları seferber ederek 55 adet belediyenin kamyon ve araçlarını vatanın emrine sunduk. Hepsi sizlere helal olsun” dedi.

Daha sonra mikrofona davet edilen Hatay Milletvekili Doç. Dr. Hüseyin Yayman 31 Mart seçimlerinin Ülkemizin beka seçimleri olduğunu vurgulayıp Kırıkhan Cumhur İttifakı adayı Ayhan Yavuz ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler için destek istedi.

Mitinge, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti gençlik Kolları başkanı ve yönetimi, Ülkü Ocakları başkanı ve yönetim kurulu üyeleri. Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi, Cumhur İttifakı meclis üyesi adayları ve Ak parti-MHP mahalle temsilcileri katıldı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.