Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Barış ve Hoşgörü Kenti Hatay’da Buluşuyoruz

Barış ve Hoşgörü Kenti Hatay’da Buluşuyoruz
30 okunma
07 Şubat 2014 - 10:43

Hatay Kadın Girişimciler Derneği Başkanı H. Dilek KARADENİZ; derneğimiz olarak organize ettiğimiz, KAGİDER başta olmak üzere Türkiye’deki tüm iş kadını derneklerinin Başkan ve üyelerini davet ettiğimiz bir organizasyon hazırladıklarını belirtti. Binlerce yıldır kentimizde var olan; ülkemizde de olması istediğimiz sevgi, barış ve hoşgörü kavramlarını birkez daha hatırlamak ve hatırlatmak üzere düzenleyeceğimiz bu organizasyon 15-16 Şubat 2014’de Antakya’da gerçekleşecektir.” dedi.

15 Şubat 2014’de saat: 14:00’de Ottoman Palace’de kadının siyasetteki, ekonomideki yeri ve önemini anlatacağımız panele Hatay’daki tüm girişimci kadınları davet ediyoruz.

2000’li yıllardan sonra kadının siyasetteki ve ekonomideki sayısının artması amacıyla büyük farkındalık oluşmuş tüm kadın dernekleri fazlasıyla enerji sarf etmiştir. Fakat yeterince yol alamamışlardır. Biz Hatay kadın girişimciler derneği olarak Türkiye’nin çeşitli şehirlerinden konuk etttiğimiz girişimci kadınlarla birlikte bu konuda farkındalık yaratmak istiyoruz.

Kadın siyasetçiler hem cinslerin sorunlarına hakim olduklarından bu konuda toplumsal farkındalığı artırarak, sorunların çözümleri ve olumsuz koşulların iyileştirilmesi yönünde çalışmalar yapacağından dolayı siyasetçi kadının yerelde ve mecliste artmasını diliyoruz. Hatay kadın girişimciler derneği başkanı H. Dilek KARADENİZ bu tür kapsamlı panellerin ülkemizdeki çeşitli şehirlerde devamlılığı olduğu taktirde yol kat edebileceğimizi belirtti.

Hatay Kadın Girişimciler Başkanı H. Dilek KARADENİZ bu panelde birde sosyal sorumluluk  ‘’ Van’daki çocuklar üşümesin ! ’’ projesinede destek verdiklerini belirtti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.