Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Bayramlar Hep Beraber Kutlanması Gereken Özel Günlerdir

Bayramlar Hep Beraber Kutlanması Gereken Özel Günlerdir
8 okunma
05 Ağustos 2013 - 13:07

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz,  Bayram mesajı yayınladı.

Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz’in bayram mesajı şu şekilde;

Hatay Valisi  M.Celalettin Lekesiz, bayramlarımızın; birlik ve beraberlik duygularını güçlendiren, kırgınlıkları unutturup kardeşliğimizi pekiştiren, millet olma bilincimizi en üst düzeyde hissettiren özel günlerden olduğunu ifade ederek, bu özel günlerin halk-Devlet buluşması şeklinde hep beraber kutlanması gerektiğini söyledi.

 Vali Lekesiz, “Bayramların huzur ve sükûn içinde kutlanmasını sağlamak temel vazifelerimizdendir. Bu tür kutlamalara halkın çok fazla iştirak edemediği, kutlamaların dar bir kesimle sınırlı kaldığı bilinmektedir. Hiç şüphesiz bu durumun gerçekleşmesinde kutlamaların gerçekleştirildiği öğretmenevi, polisevi gibi kapalı mekânların tercih edilmesinin rolü büyüktür. Oysa bu müstesna günlerde halk ile Devlet ricalinin buluşması ve aradaki duygusal ve sosyal bağların daha da güçlendirilmesi fevkalade önemlidir.” dedi.

 Konu ile ilgili olarak Kaymakamlara yazı gönderen Vali Lekesiz, Ramazan Bayramı’nın daha önceki yıllarda ilimiz genelinde olduğu gibi, ilçelerde de halkın rahatlıkla gelebileceği park gibi mümkün olduğunca sivil alanlarda yapılması hususunda hassasiyet beklediğini kaydetti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.