Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Bekçilik sınavını kazanan adaylar belli oldu

Bekçilik sınavını kazanan adaylar belli oldu
20 okunma
21 Aralık 2017 - 16:03

Antakya İlçemizde görev yapacak Çarşı ve Mahalle Bekçisi alım sınavında başarılı olan ve yazılı sınava girmeye hak kazanan adaylar ile başarısız olan adayların bilgilerini içeren liste aşağıdaki linkte sunulmuştur.

Başarılı olan adayların yazılı sınavı 23 Aralık 2017 Cumartesi günü saat 11.00’da Beyhan Gencay Ortaokulu (Antakya İlçesi, Emlakbank Evleri civarı)nda yapılacaktır. Sınava girecek adayların belirtilen günde, sınav saatinden 1 saat (60 dakika) önce sınav yerinde hazır olmaları gerekmektedir. Saat 10.00’dan sonra sınav yerine gelen adaylar sınava alınmayacaktır.

Sınav giriş belgeleri, sınav gününde imza karşılığında adayların kendilerine teslim edilecektir.

Adayların sınava gelirken yanlarında nüfus cüzdanlarını bulundurmaları gerekmektedir. Aksi takdirde nüfus cüzdanı olmayan adaylar ve sınav başlama saati olan saat 10.00’dan sonra gelen adaylar sınav binasına alınmayacaktır. Ayrıca adaylar sınava gelirken kurşun kalem,silgi ve kalemtıraş gibi kırtasiye gereçlerini yanlarında getireceklerdir.

Adaylar sınav binasına cep telefonu, kayıt cihazı, takı, kol saati, yüzük gibi eşyalar ile alınmayacaktır.

İskenderun İlçesi için alınacak Çarşı ve Mahalle Bekçileri için isim listesi ve sınav bilgileri İskenderun Kaymakamlığı internet sitesinden duyurulacaktır.

Başarılı Aday Listesi

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.