Belen Ak Parti’de Albay Aday Adayı

  • Haberin Tarihi: 10 Ekim 2013
  • www.hatayvatan.com
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Belen Ak Parti’de Albay Aday Adayı

Belen Kıcı Köyü nüfusuna kayıtlı, E. Albay Ali Başar, Belen Belediye Başkanlığı için başvuru dilekçesini, Ak Parti İlçe Başkanlığına teslim etti.

Belen Lisesi’nin ilk mezunlarından olay E. Albay Ali Başar, çevresinde; prensiplerinden taviz vermeyen, doğru, dürüst , tarafsız ve disiplinli kişiliğiyle tanınıyor.Belen Kıcı Köyü’nün geniş ailelerine mensup olan Ali Başar,köyün ilk okuyan gençleri arasında yerini almakla beraber halkına uzak olmadığı biliniyor. Belediye Başkanlığını kazandığı takdirle başarılı olacağı adından uzun süre söz ettireceği söyleniyor.

Belen Ak Parti İlçe Başkanı Nihat Dağlı, aday tanıtım töreninde, yaptığı konuşmasında;

Adaylık başvurusu yapan arkadaşımız Ali Başar’ın engin devlet deneyimi ve tecrübelerine güveniyoruz. Kendisi içimizden biri, Belen’e yabancı değil. Aday olduğu takdirde Belediye Başkanlığını kazanacağına inanıyoruz.” dedi.

E.Albay Ali Başar ‘da yaptığı konuşmada;

“Memleketin çeşitli yerlerinde ve Silahlı Kuvvetlerin çeşitli kademelerinde görev yaptığını belirterek, tecrübelerini ve bilgi birikimlerini hemşerilerine aktarmak  için siyasete girdiğini söyledi.Tarihi geçmişe sahip Belen İlçesini ;  doğru,tarafsız ve dinamik bir yönetim sergileyerek,gelişen bir şehir yapmak için hizmete talip olduğunu dile getirdi.

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın