Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim gönüllerde taht kuruyor

Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim gönüllerde taht kuruyor
51 okunma
19 Aralık 2017 - 16:56

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tıp Fakültesi Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim’in girişimci, kararlı ve tutarlı davranması gittiği her yerde ilgi görmesine neden oluyor.

Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, görev yaptığı MKÜ Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesinde vatandaşların her sorunuyla ilgilenerek gönüllerde taht kuruyor.

Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, kendisi gibi doktor olan eşi Doç. Dr. İbrahim Yetim ile  birlikte görev yaparak, hastalara şifa dağıtmaya devam ediyor. Sempatik tavırlarıyla vatandaşın talebini hiçbir talebini geri çevirmeyen Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, yüzünden tebessümü eksik etmeyerek sorunları çözmeye çalışıyor.

‘Vatandaşıma hizmet etmek benim görevimdir’ diyen Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, “Hekimlik sadece tedaviden ibaret değildir, şefkatte göstereceksiniz. Hastayı tedavi etmenin ve ayağa kaldırmanın en iyi yolu moral ve motivasyonunu yükseltmektir” diye konuştu.

Hastanedeki görevinin ardından yine halkın içinde olan Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, sorunları dinliyor, talepleri not alıyor ve şikayetleri ilgili makamlara iletiyor.

Vatandaşların hem iyi gününe hem de kötü gününe iştirak eden Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, ‘örnek’ bir tutum sergileyerek, taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanıyor.

Hiçbir karşılık beklemeksizin vatandaşın ayağına giden Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, hekimlik mesleğindeki başarısını, kurduğu birebir iletişimlerde de göstererek, tutarlı ve üretken tavır sergilemesi herkesin dikkatini çekiyor.

Hatırlanacağı üzere 2014 seçimlerinde AK Parti’den Hatay Milletvekili adayı olan Doç. Dr. Tülin Durgun Yetim, 6. sırada olmasına rağmen, üstün bir performans göstererek, partisinin oylarını arttırmıştı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.