Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Doğan Haber Ajansı Hatayvatan.com’un haber ağına güç katacak

Doğan Haber Ajansı Hatayvatan.com’un haber ağına güç katacak
64 okunma
18 Eylül 2013 - 14:54

Geçtiğimiz günlerde TİMEF (Tüm İletişim ve Medya Federasyonu) tarafından Hatay’ın En Aktif Haber sağlayıcısı olarak seçilen Hatayvatan.com’da yeni yayın süreci yenileme çalışmaları ile devam ediyor.

Haber’e doğru, hızlı ve güvenilir ulaşabilmeniz için yaptığımız haber sistemi içerisine DHA (Doğan Haber Ajansı)’nın Bölge Haberlerini de dahil etmeyi uygun gördük. DHA ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde artık haber ağımız daha da geniş bir duruma geldi.

Hatayvatan.com Web editörü Onur Vardı Hatayvatan.com’un haber sistemi ile ilgili;

“Hatay Vatan Gazetemizin Resmi yayın organı olan Hatayvatan.com; Hatay’da medya üzerine ilklere imza atmaya devam ediyor. Gücümüzü aldığımız okuyucularımız ile birlikte yayın hayatına son hız devam etme arzusunda ilerleyen Medya Grubumuzda özellikle Hatayvatan.com’un yıldızı daha gür bir şekilde parlıyor.

Türkiye Hatay’daki bütün haberleri ilk olarak Hatayvatan.com’dan alıyor. Bu da çalışmalarımızı daha titiz kurgulamamıza sebep oluyor. Yeni yayın süreci olarak başlattığımız yeniliklerin henüz %20’sine bile ulaşamadan emeğimizin geri dönüşünün günde 10 binlerce ziyaretçi olması bizi ekstra mutlu ediyor.  Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken, DHA ile birlikte Hatayvatan.com’a Bölgesel bir takviye yapmış bulunuyoruz.” açıklamasını yaptı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.