Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Dörtyol HEM Müdürü İsmail Küçük Emekli Oldu

Dörtyol HEM Müdürü İsmail Küçük Emekli Oldu
26 okunma
02 Ocak 2015 - 12:34

Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Küçük 43 yıllık eğitimci ve idarecilik hayatına dün son noktayı koyarak emekliliğini istedi.

Dörtyol’da çok sayıda okulda eğitimcilik ve idarecilik görevlerini büyük bir başarıyla yürütmüş olan İsmail Küçük, 2010 yılından bu yana yine aynı başarıyla sürdürdüğü Halk Eğitim Müdürlüğü görevinden emekliye ayrıldı.

43 yıllık eğitimci ve idareci olan İsmail Küçük 1950 yılında Dörtyol ilçesinde doğdu.   Özerli Nurettin Baransel İlkokulunu ve Dörtyol ortaokulunu bitirdi. İskenderun Ticaret Lisesinden sonra ilk öğretmen okulundan da mezun oldu. Yüksek eğitimimi Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme Bölümünde yaptı. İlk görevine 1971 yılında Çankırı’nın Kurşunlu İlçesinde birleştirilmiş 5 sınıflı bir ilkokulda başladı.

Sırasıyla Hatay Samandağ Turgut Reis İlkokulu, Antakya Serinyol Ortaokulu, Dörtyol Payas Lisesi, İskenderun Ticaret Meslek Lisesi, Dörtyol Ticaret Meslek Lisesinde idareci ve öğretmen olarak görev yaptı. 2010 tarihinden bu yana Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürü olarak görev yapan İsmail Küçük bu süre içerisinde 1 aylıkla ödül, 3 takdirname, 8 teşekkür, 1 başarı belgesi ile ödüllendirildi. 6 hizmet içi eğitim seminerine, 2 hizmet içi eğitim kursuna katıldı.

02 Ocak 2015 tarihi itibariyle de son görev yeri olan Dörtyol Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden emekli oldu.

Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.