Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Eğitim-Bir-Sen’den “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Eğitim-Bir-Sen’den “Hayırlı Olsun” Ziyareti
12 okunma
04 Kasım 2014 - 8:11

Eğitim-Bir-Sen Hatay 1 Nolu Şube Başkanı İsmail Bayrakdar ve yönetim kurulu, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Cevat Önal’ı  makamında ziyaret etti.

Yeni görevinde başarılar dileyen Bayrakdar, “Antakya’mızın eğitim ile ilgili sorunlarının çözümü için atacağınız her olumlu adımda bizler de desteğimizi esirgemeyeceğiz. Memleketimizin eğitim seviyesinin yükseltilmesi, geleceğimiz olan çocuklarımızın en güzel eğitimi alması için yapılan çalışmaları desteklemek sendikamızın asli görevidir. Yeni görevinizde başarılar dileriz.”dedi.

Antakya’nın eğitimi için hep birlikte çalışıp, tüm fedakarlıkları göze alacaklarını ifade eden Önal, “İlçemizin eğitim profilini her geçen gün daha iyi noktalara taşımak üzere yoğun çaba içerisindeyiz. Bu noktada tüm kesimler üzerine düşen gayreti gösteriyor. Bir yandan fiziki eksiklikleri giderirken diğer yandan eğitim kalitesini artırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriliyor. İnşallah eğitimde de istenen düzeye gelmek istiyoruz” dedi.

Yapılan ziyaretten memnuniyetini belirten Önal, “Sendikalar, eğitimin vazgeçilmez paydaşlarındandır. Eğitimin kalitesinin arttırılması ve karşılaşılan sorunların giderilmesi hedefine ulaşmak için Antakya’da sivil toplum örgütleri dahil eğitime gönül vermiş tüm bileşenlerle, mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağım.” dedi.

 

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.