Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

‘Evde Bakım Hzmet Ekibi’ il genelinde etkin hizmetler sunuyor

‘Evde Bakım Hzmet Ekibi’ il genelinde etkin hizmetler sunuyor
38 okunma
29 Temmuz 2016 - 14:06

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın insan odaklı sosyal belediyecilik anlayışından hareketle  duyarlı çalışmalara imza atan HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, “Kimse Yoksa Biz Varız” parolasıyla “Evde Bakım Hizmet Ekibi” ile Hatay’ın 15 ilçesinde vatandaşlara ulaşıyor.

HBB, YAŞLI VE BAKIMA MUHTAÇ İNSANLARIN MUTLULUĞUNA VESİLE OLUYOR

İl genelinde 60 yaş ve üzeri yaşlı, bakıma muhtaç vatandaşların günlük yaşamlarını kolaylaştıracak çeşitli hizmetleri bir arada sunarak sosyal belediyecilik anlayışının gereklerini tam olarak yerine getiren Başkan Savaş öncülüğündeki HBB ekipleri, vatandaşların huzur, güven ve refahının sağlanması noktasında hizmet çıtasını her geçen gün daha da üst seviyelere taşıyor.

Vatandaşların evlerinin temizlenmesi, günlük ihtiyaçlarının karşılanması ve günlük yaşamı kolaylaştıracak daha birçok zorunlu gereksinime cevap veren ‘Evde Bakım Hizmet Ekibi’ il genelinde mutluluklara vesile olması itibariyle etkin çalışmalara imza atıyor.

8 KİŞİLİK EKİP, İL GENELİNDE YAŞAM KALİTESİNİN YÜKSELTİLMESİNİ HEDEFLİYOR

Başkan Savaş’ın insanı merkeze alan sosyal belediyecilik ilkesiyle çalışan ekip, ihtiyaç sahibi vatandaşların tespit edilmeleri sonrasında hemen harekete geçerek özellikle yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların huzuru, mutluluğu ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesi anlamında duyarlı hizmetler sunmaya devam edecek.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.