Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

FARABİ: “Giden Öğrenciler”

FARABİ: “Giden Öğrenciler”
46 okunma
13 Mayıs 2014 - 10:00

Farabi Kurum Koordinatörlüğü tarafından Veteriner Fakültesi Konferans Salonu’nda “Farabi Değişim Programı 2014-2015 Giden Öğrenci Bilgilendirme Semineri”, adlı program düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Giden öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen seminerde, Farabi Kurum Koordinatörü, Yrd. Doç. Dr. Volkan Kılıç, Farabi Değişim Programı’nın önemini vurgulayarak yaptığı konuşmada; “Günümüzde bilim, sürekli gelişen bir olgudur ve gelişim değişimin bir parçasıdır. Hayatın her alanında olduğu gibi bilimde ve bilim kuşağının içerisindeki paydaşlarda meydana gelmekte olan değişim ve gelişim durağan bakış açısını önlemekte ve sunduğu yeniliklerle ideal hedeflere üniversitemizi götürmektedir. Farabi Değişim Programı da bu gelişimin nadide bir parçasıdır” dedi.

Kurum Koordinatörü, Yrd. Doç. Dr. Volkan Kılıç’ın konuşmasının ardından; Şef Semra Bilsel seminerde öğrenci değişimi esasları, Öğrenim Protokolleri ve Farabi bursu hakkında gerekli olan belgeler konusunda bilgi aktardı. Farabi Değişim Programı’nın işleyişiyle ilgili bilgi verildi ve sunumunun devamında programın avantajları, zorlukları ve uygulanması gereken öğrenci işlemlerini anlattı. Programın avantaj ve dezavantajları hakkında Öğrencilere aktardığı konuşmasının ardından toplantı, Giden Öğrencilerin soru ve cevaplarıyla sona erdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.