Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

“Hatayvatan.com Hatay için bir şans..”

“Hatayvatan.com Hatay için bir şans..”
60 okunma
21 Şubat 2014 - 15:02

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen; Vardılar Medya Grubu binasını ve Hatayvatan.com’un çalışmalarını yerinde inceledi.

Yetişen; Hatay Vatan Gazetesi’nin internet sayfası için sorulan soru üzerine “Hatayvatan.com Yerel Seçim havasını doğru, objektif ve hızlı bir şekilde okuyucularına ulaştırdığı için ve Hatay’da İnteraktif Medya’nın gelişmesi için öncülük etmeye devam ediyor. Hatayvatan.com Hatay için bir şans” dedi. Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Vardı’nın karşıladığı Yetişen sözlerine;

Hatayvatan.com’un Cemiyetimizin üyesi olması sebebiyle gurur duyuyorum. Girilen her haberin toplumu bütünleştirici, birleştirici ve özellikle objektiflik ilkesine uygun haberler olması sebebiyle ayrıca Hatayvatan ailesine teşekkür ediyorum. Yerel seçim sebebiyle Hatay’da %100’e yakın doğru tahmin başarısı gösteren gazetenizin ve web sayfanızın bütün Hatay halkı tarafından kabul edildiğini ve çalışmalarınızın, emeklerinizin Hatay’da merkez İnteraktif Medya’yı oluşturma çabalarınıza hizmet ettiğini de görüyorum.” şeklinde devam etti.

Yetişen son olarak Hatay Vatan Gazetesi çalışanlarını, editörlerini ve yönetim kadrosu çalışmalarını yerinde inceleyip çalışmaları hakkında teşekkür etti.

Biz de Hatay Vatan Gazetesi editörleri olarak Sayın Yetişen’e iyi dilekleri ve Hatay’ın gelişmesi ve toplumsal barış adına yaptığı Cemiyet çalışmaları sebebiyle desteklediğimizi bildirir, teşekkürlerimizi sunarız.

HABERİN FOTOĞRAFLARI

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.