Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hassa’da “Trap Atışları”Atışları Düzenlendi

Hassa’da  “Trap Atışları”Atışları Düzenlendi
115 okunma
07 Mayıs 2013 - 11:18

Hassa İlçesi Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği tarafından “Trap Atışları” düzenlendi.

Trap atışlarına ,siyasilerin ve idarecilerin ilgisi ve halkın yoğun katılımı gözlerden kaçmadı.

Söğüt Belediye Başkanı Recep Tufan’ın ev sahipliğinde ve belde belediye başkanlarının sponsorluğunda   yapılan trap atışları, Söğüt Beldesi Spor sahasında  yapıldı.

Bu yıl 3. sü düzenlenen Geleneksel Trap atışlarına,Hassa Kaymakamı  Bülent TEKBIYIKOĞLU, Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu,Söğüt Belediye Başkanı Recep Tufan, Akbez Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel ,Ardıçlı Belediye Başkanı Mustafa Köroğlu,Aktepe Belediye Başkanı Selahattin Çolak,Küreci Belediye Başkanı Mehmet Karakaya, İlçe Emniyet Amiri  Ali Çolak,Hassa Devlet hastanesi Başhekimi Dr.Mehmet Kondakçı, Siyasi Parti İlçe Başkanları , avcılar ve atıcılar katıldı.

Adana, Osmaniye,Ceyhan, ,İskenderun , Antakya,Kırıkhan ve Hassa Avcı ve atıcılarının  katıldığı trap etkinlikleri; şenlik havasında geçti. Ceyhanlı Veli ve Hasalı Adem’in neşe dolu sunumları ve şakaları , atıcıların heyecan ve stresini dağıttığı gibi seyircileri coşturdu.

Hassa Kaymakamı  Bülent TEKBIYIKOĞLU, yaptığı konuşmada;

“Sosyal etkinlikler vatandaşlarımızı bir araya getirdiği gibi  dostlukları ve insani duyguları pekiştirmektedir. İşte bugün burası da böyle bir yerdir vatandaşlarımız Ceyhan’dan, Erzin’den, Osmaniye’den buraya bu sıcak ortama gelmişler.Bildiğiniz üzere geçen sene de bu organizasyona iştirak etmiştim.Şöyle bir bakıyorum da gelen müsabıklar gelen misafirler aynı Ceyhanlısı Hassalısı ile şakalaşıyor, Kırıkhanlı Osmaniyeli ile sohbet ediyor adeta büyük bir aile olmuşlar.Yani sporun rekabet ile beraber amacı olan insanları birleştirme, dostluk, muhabbet burada ulaşılmış gözüküyor.

Öncelikle, bu aktivitenin,bu sportif faaliyetin,kazasız belasız geçmesini temenni ediyor, kazananı tebrik ilçeme hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Hassa İlçesi Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı ,Ö.Faruk Duyun  ;  katılımlarından dolayı Kaymakam  TEKBIYIKOĞLU’na ,Belediye Başkanlarına,avcı ve atıcılara teşekkür etti.

100  atıcının yarıştığı trap atışları sonucunda ;

1. Hassa’dan Mustafa Gül,

2. Ceyhan’dan Şamil Yaşbek,

3.Ceyhan’dan Tamer Bağ,

4. Hassa İlçemizden M.Ali Polat ve

5.Ceyhan’dan Bircan Aşkar oldu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.