Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hatay’da Dengeleri Alt üst Eden Adam!

Hatay’da Dengeleri Alt üst Eden Adam!
70 okunma
16 Eylül 2013 - 14:12

Hakan Kahraman, bir doktor, Kırıkhan’lı hiç kimsenin tahmin bile edemediği bir anda büyük bir cesaret ve özgüvenle ben adayım diye çıkan, Hatay Chp’de tüm dengeleri al üst eden bir adam. İddialı ve bir o kadar da yetkin. Çabuk alışmış siyasete, Chp örgütlerine çabuk uyum sağlamış.

Chp’nin Hatay’da ilk çıkan, sahaya inen aday adayı bugün genel merkezde siyaset yapanlara inat sahada kendini kabul ettiren ve genel merkezin takdirini kazanan bir isim. Kazanmanın şifresi çözmüş, ‘parti içi barış, parti dışı yarış’ diyen bir adam. Bu işi sevda edinmiş, sosyal demokrat yapısını üniversiteli yıllarında kendisine hayat görüşü yapmış.

Mütevazi ve kibar. Aslında Chp’nin yıllardır aradığı bir isim gibi duruyor. Ova siyasete bu dönem Hakan Kahraman ile birlikte yön verecek gibi duruyor. Chp’nin Samandağ, Arsuz, Antakya’dan daha çok Kırıkhan, Hassa, Reyhanlı, Kumlu’da bir dinamizmi ve heyecanı yakalaması gerekiyor ve bu hareketi sağlayacak isim Hakan Kahraman gibi görünüyor.

Aslında Chp’nin kamuoyu önündeki aday adaylarına baktığımız zaman hepsi birbirinden farklı, değerli, potansiyelli ve yetkin isimler; Osman Tufan, Mehmet Dönen gibi ancak Hakan Kahramanı farklı kılan bir yönü var, önce sahaya çıktı, sonra örgüte gitti ve şimdi projeleri ile geziyor.

Hatay’ın sorunlarını işinde uzman kişilerle çok iyi analiz etmiş ve çözümler üretmiş. Bu duruşundan ve yapısından ödün vermezse Hakan Kahraman yüksek bir ihtimal ile aday olacak gibi görünüyor. Olmasa dahi projeleri ve enerjisi ile aday olacak arkadaşına destek verir aynı heyecanla ovada gezerse unutmayın Hakan Kahraman ismi bundan sonra Chp siyasetine Hatay’da damga vuracak.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.