Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

Hatay’da Şehit aileleri için yardım kampanyası başlatıldı

Hatay’da Şehit aileleri için yardım kampanyası başlatıldı
69 okunma
04 Ocak 2018 - 14:19

Hatay Valiliğinden yapılan açıklamada PKK/PYD bölücü terör örgütü mensuplarının yaptığı hain saldırı sonucu Polis Memuru Hayrettin Mennan, Polis Memuru Bayram Bozdoğan ile İl Jandarma Komutanlığında görevli iken Amanoslar kırsalında PKK/PYD bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlar sırasında farklı tarihlerde J. Uzman Çavuş Salih Kayan, J. Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz ve J. Astsubay Çavuş  Niyazi Elçin şehit olan güvenlik güçlerimizin aileleri için yardım kampanyası başlatıldığı belirtildi.

Hatay Valiliğinden konu ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Ülkemizin bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği uğrunda canlarını vererek şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimize minnet ve şükran borçluyuz. Devletimiz maddi ve manevi anlamda bütün imkânları ile şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerinin daima yanındadır.

Bilindiği üzere Hatay İl Emniyet Müdürlüğünde görevli iken, 09 Temmuz 2017 tarihinde İskenderun eski yolu üzerinde bulunan uygulama noktasına, PKK/PYD bölücü terör örgütü mensuplarının yaptığı hain saldırı sonucu Polis Memuru Hayrettin Mennan, Polis Memuru Bayram Bozdoğan ile İl Jandarma Komutanlığında görevli iken Amanoslar kırsalında PKK/PYD bölücü terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlar sırasında farklı tarihlerde J. Uzman Çavuş Salih Kayan, J. Uzman Çavuş Abdullah Akdeniz ve J. Astsubay Çavuş  Niyazi Elçin şehit düşmüşlerdir.

Hatay halkı olarak minnet ve şükran duygularımızın bir ifadesi olması, manevi olduğu kadar maddi olarak da şehit ailelerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek maksadıyla Hatay Valiliği olarak ilimiz genelinde bir yardım kampanyası düzenlenmiştir.

Şehitlerimizin geride kalan ailelerine destek olmak isteyen tüm vatandaşlarımız 26 Mart 2018 tarihine kadar aşağıda belirtilen banka hesabına kampanya kapsamında bağışta bulunabileceklerdir.

Banka Adı : T.Vakıflar Bankası
Şubesi        : Antakya Şubesi (S00120)
Hesap Adı  : Hatay Valiliği Şehit Ailelerine Yardım Kampanyası
Hesap No   : 00158007306731902
Iban No      : TR19 0001 5001 5800 7306 7319 02

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.