Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hatayvatan.com farkı devam ediyor..

Hatayvatan.com farkı devam ediyor..
74 okunma
02 Kasım 2013 - 12:45

Açıldığı günden bu güne kadar istatistiksel olarak Hatay’ın ve Bölgemizin en etkili haber sitelerinin başında yer alan Hatayvatan.com’un Dünya siteler sıralaması ölçümleri yapan Alexa Dünya ve Türkiye sıralamalarında da yükselişi devam ediyor.

Yaklaşık 1 yıldır aktif olarak sizlere Hatay’ın ve Bölgenin haberlerini sunmaya başlayan Vardılar Medya Grubu yayın organı olan Hatayvatan.com; TİMEF’in (Tüm İletişim ve Medya Federasyonu) vermiş olduğu Hatay’ın En Aktif Haber sitesi ödülüne de layık görülmüştü. (Konu ile ilgili haberimiz için tıklayın)

Yapılan istatistik ölçümleri ve kullanıcılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler de dikkate alınırsa Hatayvatan.com açıldığı günden bu güne kadar Hatay’da Interaktif Medya’yı elinde tutuyor. Vardılar Medya Grubu’nun dinamik haber ağı sistemi sayesinde Hatay’da gelişen olaylar anında Haber Merkezimize iletilip son dakika olarak sizlere sunuluyor.

Hatayvatan.com listelerin zirvesinde yayın hayatına devam ederken yaptığımız Sunucu ve Speed Optimizasyonları(Hız) sayesinde şuan da Türkiye’de bir çok Ulusal Haber sitelerinden de kat kat hızlı açılmakta.

Dileyen kullanıcılarımız akıllarına ilk gelen Türkiye’nin bütün haber siteleriyle birlikte Hatayvatan.com’un hızını test edebilirler 🙂

Hatay’ın, Kırıkhan’ın, İskenderun’un ve Antakya’nın haber sitelerinin Hatayvatan.com ile yarışabilmek için Medya rekabeti içerisine girmesine, Hatay halkının kaliteli haber sayfalarında haberlerini takip etmelerine katkıları olan Medya Grubumuz ve Hatayvatan.com Web yöneticileri olarak tüm ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

İlginiz için Teşekkür ederiz.
/Hatayvatan.com Web Editörleri

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.