Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Hatayvatan.com’a Medya Federasyonundan Tebrik

Hatayvatan.com’a Medya Federasyonundan Tebrik
62 okunma
17 Ağustos 2013 - 11:34

TİMEF’ten (Tüm İletişim ve Medya Federasyonu) Hatayvatan.com’a başarı dileği

Kısa adı TİMEF olan Tüm İletişim ve Medya Federasyonu Hatayvatan.com’u Bölgenin en aktif ve en çok ziyaret edilen web sayfası ilan etti.

TİMEF Genel Başkanı Şakir Gürel yaptığı açıklama ile “Hatayvatan.com, Hatay Vatan Gazetesi ve Vardılar Medya Grubu; Suriye – Türkiye ilişkilerini ve bölgenin yerel haberlerini sosyal medyanın da etkisiyle anında Tüm Türkiye’ye duyurarak Yerel Gazeteciliğin internet sayfalarına taşınmasında katkılarda bulunmuştur. Ayrıca Hatayvatan.com haber yayınlama hızı, web sayfasının düzeni ve canlı yayınlarla desteklenen WEB TV’si ile de bölgenin öncü web haber portalı olarak yayın hayatına devam ettiği görülmektedir.

Özellikle Web TV sistemiyle yayınlarına farklı bir heyecan katan, internet haberciliğini metin medyasından görsel hale getiren Hatayvatan.com’a TİMEF (Tüm İletişim ve Medya Federasyonu) olarak başarılar diliyoruz.” Diye konuştu.

YAYINLARIMIZ DEVAM EDECEK

Hatayvatan.com sahibi ve Vardılar Medya Grubu Yönetim Kurulu Bşk. Rahmi Vardı’da: “TİMEF’e teşekkür ediyor ve yapmış olduğu çalışmalar için Tüm İletişim ve Medya Federasyonu’nu tebrik ediyoruz. Hatayvatan.com daha aktif şekilde hayatına devam edecektir.” açıklamasında bulundu.

Teknik ve İstatistiki bilgiler için ayrıntıları aldığımız Hatayvatan.com’un Teknik sorumlusu Onur Vardı ise:  “Hatay Vatan Gazetesi ve Hatayvatan.com günde 10 bini aşkın kişinin ziyaret ettiği web sayfası haline gelmiştir. Gerek ilçemiz Kırıkhan’ın gerek Hatay’ın gerekse Türkiye’nin en aktif haber siteleri arasında yer alan Hatayvatan.com; Hatay’ın ilçeleri dahil tüm Gazeteleri arasında Alexa ve Google sıralamaları bakımından 1. Sırada yer almaktadır. Hatayvatan.com’un Profesyonel ekipmanlar ve merkezimizin yenilenmesi ile 1 yıllık süre içerisinde yapmış olduğu bu atak diğer medya kuruluşlarının haber akış sistemlerini yenilemesine vesile olup yine Hatay’a ciddi katkılarda bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir. Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” dedi.

TİMEF NEDİR?

Medya sektöründe faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve İletişim Dernekleri arasında koordinasyon ve işbirliğini en üst düzeye çıkarmak, sektörün ve çalışanlarının hak ve menfaatlerini gözetmek ve korumak amacı ile Ankara merkezli kurulan Federasyondur.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.