Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

HESOB yönetiminden ziyaret

HESOB yönetiminden ziyaret
27 okunma
21 Aralık 2017 - 16:50

Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz ile Yönetici Sabit Ak, Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman’ı ziyaret etti.

Defne Belediyesi Turunçlu Ana Binada gerçekleşen ziyarette “Hayvan Pazarı” sorunsalı masaya yatırıldı.

Esnafların genel sorunları üzerinde konuşan Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman ile HESOB Başkanı Kadir Teksöz buluşmasında ana gündem Hayvan Pazarı idi.

YAMAN: ÇABAMIZ BİTMEYECEK!

Defne Belediye Başkanı Dr. İbrahim Yaman, her Perşembe günü çevre yolu üzerinde kurulan Hayvan Pazarı’nın saçtığı tehlikeye değinerek: “Geçtiğimiz günlerde yeniden kaza haberi aldığımız Hayvan Pazarı’nın daha uygun bir bölgeye taşınması konusundaki uğraşlarımız devam ediyor. Çözüme yönelik
planladığımız çalışmalar bir takım bürokratik engelleri aşamadı. Fakat bu konuda ki çabamız bitmeyecektir. Hayvan Pazarı meselesinin çözüme ulaşmasında elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

TEKSÖZ: DESTEĞİMİZ TAMDIR!

Başkan Yaman’ı gösterdiği çabalardan ötürü takdir ettiğini belirten HESOB Başkanı Kadir Teksöz: “Defne Belediyesi, Hayvan Pazarı’nın taşınması konusunda oldukça yoğun uğraşlar göstermiştir. Hala çözülemeyen Hayvan Pazarı sorunsalı ile ilgili her türlü çözüm arayışında Başkan Yaman’ın yanındayız. Beraber çözüm üreterek destekçisi olacağımız bu meselenin en kısa zamanda sonuçlanmasını ümit ediyorum.” sözlerine yer verdi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.