Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Belediyesi ‘Hasta, yaşlı, bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlara evde sağlık hizmeti başlattı’

Kırıkhan Belediyesi ‘Hasta, yaşlı, bakıma muhtaç ve engelli vatandaşlara evde sağlık hizmeti başlattı’
9 okunma
09 Ocak 2016 - 11:58

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ bir ilke daha imza atarak, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Kırıkhan’da; kimsesiz, bakıma muhtaç, yaşlı, engelli vatandaşlarımıza temizlik işlemlerinin yanı sıra evde sağlık muayenesi hizmetini de başlattı.

Kırıkhan Belediyesi ve İlçe Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa başlatılan proje 08.01.2016 tarihi itibariyle start aldı.
Evlerde Sağlık muayenesinin ilk gününde Camuzkışlası, Demirkonak ve Yalangoz mahallerinde ki, kimsesiz, bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın sağlık muayeneleri ücretsiz olarak yapıldı.

Yapılan Sağlık muayenesinin haricinde erkeklere saç sakal traşı yapılırken, Kırıkhan belediyesi Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından bu vatandaşlarımızın evlerinin temizliği de yapıldı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan YAVUZ; “Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar projelerimizin tamamını insan odaklı olarak yaptık. Vatandaşlarımız her türlü hizmete layıktır.

Bu bağlam da İlçe Sağlık Müdürlüğümüz ile birlikte ilkini gerçekleştirdiğimiz Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında mahallerimizdeki Kimsesiz, bakıma muhtaç, yaşlı, engelli vatandaşlarımızı evlerinde muayene ettirip, erkek vatandaşlarımızın saç sakal traşlarını, belediyemiz temizlik işleri müdürlüğümüze bağlı ekipler isee evlerin temizliğini yapmışlardır. Şahsım ve bütün Kırıkhan adına bu projemizde bize destek verip katkı sağlayan İlçe Sağlık Gurup Başkanı Ahmet YILMAZ’a ve onun nezdinde sağlık personellerine ve temizlik işleri müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ederim. Bu hizmetimizi rutin olarak devam ettireceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.