Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

 Kırıkhan’da Din Görevlileri Mehmetçik İçin Dua Etti

 Kırıkhan’da Din Görevlileri Mehmetçik İçin Dua Etti
88 okunma
28 Ocak 2018 - 12:49

Kırıkhan’da Afrin’e Zeytin Dalı harekatı gerçekleştiren ordumuz için tüm camilerde Fetih Suresi okundu ve dua edildi.

Hatay ‘ın Kırıkhan İlçesinde görev yapan din görevlileri, Zeytin Dalı Harekatı’na katılan askerlerin başarılı olması için dua etti

İlçe Müftülüğünce organize edilen Kahraman Ordumuza manevi destek olması amacıyla Din Görevlileri Kırıkhan Beyazıt Bestami Hazretleri makamından hatimler, fetihler ve yasinler okuyup dua edildi.

Etkinliğiğe Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Ak Parti Milletvekilleri Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Koordinatör Milletvekili Sıtkı GÜVENÇ, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve diğer yetkililer katıldı
Kırıkan Müftüsü Mekki Solmaz yaptığı duada, Rabbimiz! Okunan Fetih Sureleri hürmetine, istiklal ve istikbalimiz, birlik ve beraberliğimiz uğrunda mücadele eden kahraman ordumuzdan, güvenlik güçlerimizden nusret ve inayetini esirgeme! Millet olarak bize zafer ihsan eyle! Şehitlerimize rahmet, gazilerimize şifalar lütfeyle!

Allah’ım! Birliğimize, dirliğimize göz dikenlere, izzetimize, şerefimize kast edenlere fırsat verme! Milletimizi ve İslam ümmetini her türlü dahili ve harici düşmanlardan muhafaza eyle!

Rabbimiz! Terör ve vahşetten, kan ve gözyaşından, fitne, fesat ve bozgunculuktan beslenenlere karşı milletçe yekvücut olmayı nasip eyle! Asırlardır İslam’ın sancaktarlığını yapan, senin adının gök kubbede yankılanması için çabalayan bu aziz milleti sen mahcup etme!”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.