Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhanlı gençler spora kazandırılıyor

Kırıkhanlı gençler spora kazandırılıyor
49 okunma
10 Ocak 2016 - 19:05

Kırıkhan Spor’un yeni Kulüp Başkanı Sait İlçin, Kırıkhan Spor’un geleceğini garanti altına almak için geçlere yönelik yapacağı projeleri açıklamasının ardından yetkililer harekete geçti…

KIRIKHAN’DA GENÇLERİ SPOR’A KAZANDIRMA PROJESİ……
Kırıkhan Spor’un yeni Kulüp Başkanı Sait İlçin, Kırıkhan Spor’un geleceğini garanti altına almak için gençlere yönelik projeleri açıklamasının ardından yetkililer harekete geçti….

Kırıkhan Kaymakamlığı ile Kırıkhan Belediyesi işbirliğinde ilçe spor müdürlüğünce organize edilecek olan Bizim Mahalle futbol turnuvası tertip komitesi belirlendi

Kırıkhan’da organize edilen Bizim Mahalle Futbol Turnuvası için; Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde İlçe Spor Müdürü Bestami GÜNDÜZ Başkanlığında Turnuva Yürütme Kurulunun oluşturulması için toplantı düzenlendi.

Toplantının Açılış konuşmasını yapan Bestami GÜNDÜZ, kurul üyelerine katılımlarından dolayı teşekkürlerini belirterek, bu turnuvanın amacı başta Türk Futboluna katkı sağlamak, toplumda spor sevgisini geniş kitlelere yaymak, toplumsal dayanışma ve iletişime katkı sağlamak özellikle geleceğimizin teminatı olan gençleri kötü ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak gençlerin kültürel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak spora teşvik etmektir. Bu vesile ile ilçemiz gençlerine sporu yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olduğu bilincini kavratabilmek ve karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü ortamında yetenekleri keşfedebilmektir. dedi.

Turnuva Yürütme Kurulunun oluşturulmasına geçilerek, Turnuva Genel Sorumlusu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bestami GÜNDÜZ, Kayıt ve işlem sorumlusu olarak Gazeteci Ekrem SARCAN ve Vardılar Medya Grubu Başkanı sayın Rahmi VARDI, Müsabaka Sorumlusu ASKF İl Temsilcisi Gani SAMAN, Kırıkhan Devlet Hastanesi Müdürü Süha GÜLSEREN, Kırıkhan Gücü Spor Antrenörü Hamit UYAR, Kırıkhan Spor Altyapı Antrönörü Turgut ÖZ,İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Koordinatörü H. Abdullah Dinç, Beden Eğitimi Öğretmeni Sadettin YAĞIZ,Beden Eğitimi Öğretmeni Arif FANSA, Disiplin Sorumlusu Kırıkhan Belediye Başkan Yardımcısı Sait İLÇİN, Bilim Hastanesi Baş Hekimi Murat HEKİMOĞLU, Eczacı Ömer Ayhan ŞIKÇA, İş Adamı Mehmet ÖZTÜRK, İşadamıAli ALATAŞ olarak turnuva yürütme kurulu oluşturularak görevleri belirlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bestami Gündüz bu tür faaliyetlerin ilçemizde hız kesmeden devam edeceğini ve ilçemizde sporun olması gereken seviyeye taşımak için elinden geleni yapacağını belirtti.

rahmi-sait-ilçin bestami-gündüz

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.