Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

MEB Heyetinden Medeniyetler Korosu ziyareti

MEB Heyetinden Medeniyetler Korosu ziyareti
45 okunma
09 Ocak 2018 - 15:18

Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, MEB Bakan Danışmanı İbrahim Yasak, Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, Yenilik ve Eğitim Teknoloji Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Eyüp Tanyıldız ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan’dan oluşan MEB heyeti Medeniyetler Korosu’na ziyaret gerçekleştirdi.

MEB Heyeti’nin Medeniyetler Korosu ziyaretinde Şef Berna Torun Özfırat yönetiminde seslendirilen eserler büyük beğeni topladı.

Özelde Hatay’ı genelde Türkiye’yi uluslararası platformlarda başarı ile temsil eden Antakya Medeniyetler Korosunu Ankara’dan gelen kıymetli misafirleri ile dinlemenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, MEB Bakan Danışmanı İbrahim Yasak, Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, Yenilik ve Eğitim Teknoloji Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Eyüp Tanyıldız’ın ilk kez dinleme fırsatı buldukları medeniyetler korosuna hayran kaldıklarının altını çizerek sergiledikleri performanstan dolayı Şef Berna Torun Özfırat ve koro üyelerine teşekkür etti.

Düzenlenen konser sonrasında koro üyelerinin sohbet için kullandıkları salona geçen MEB Heyeti burada koro üyeleri ile sohbet ettiler. Oldukça samimi bir ortamda geçen sohbette Medeniyetler Korosu Şefi Berna Torun Özfırat, koronun tarihçesi ,konserleri ve yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

MEB Heyeti ziyareti toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.