Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Milletvekili Ahrazoğlu’nun ’10 Ocak Gazeteciler Günü’ mesajı

Milletvekili Ahrazoğlu’nun ’10 Ocak Gazeteciler Günü’ mesajı
8 okunma
10 Ocak 2016 - 15:20
MHP Hatay Milletvekili Mehmet Ahrazoğlu 10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı;
“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun…
Bağımsız ve ilkeli basın anlayışının her geçen gün yok olduğu  ülkemizde, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü yine buruk geçmektedir.
Gücünü kamuoyundan alan özgür ve objektif basının varlığı, milletimizin doğru haber alma hakkı ve demokrasinin de en büyük güvencesidir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün en güzel şekilde vurguladığı gibi ’Basın, milletin müşterek sesidir’
Toplumda bu kadar önemli bir yeri bulunan basının, gücünü yine toplumdan alarak, tarafsız ve objektif bir yayın sorumluluğu bulunmaktadır.
Basın çalışanlarının sorunlarının çözülmesi, haklarının iyileştirilmesi, hak ettikleri hayat şartlarına ve çalışma ortamlarına kavuşturulması şüphesiz basınımızı ve dolayısıyla demokrasimizi daha da güçlü kılacaktır.
Basınımız görevini yaparken, hukukun evrensel standartlarından sapmamalı, kişi hak ve hürriyetlerine saygıyı asla ihmal etmemelidir. Doğru haber verme, tarafsızlık, özel hayata saygı, basın için yol gösterici değerler olmalıdır.

Türk Milleti olarak birlik, beraberlik, güven ve istikrarı korumak ve devam ettirmek, basın camiamızın önderliğinde hepimizin en önemli görevidir.
Basın mensuplarımızın, her konuda yapıcı, toplumu doğru bilgilendirme amaçlı olarak, sorumluluk bilinciyle hareket edeceklerine inancım tamdır.
Bu vesileyle yaptıkları Kamu görevi sırasında çok zor şartlar altında büyük bir özveriyle haber peşinde koşan değerli basın mensuplarımızın “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nü gönülden kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum.” dedi.
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.