Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Saadet Partisi Kırıkhan İlçe Başkanı Atilla Erol güven tazeledi

Saadet Partisi Kırıkhan İlçe Başkanı Atilla Erol güven tazeledi
199 okunma
15 Ocak 2018 - 9:42

Yoğun ilginin olduğu kongreye Genel Merkez’den Saadet Partisi GİK Üyesi Uluslararası İlişkiler Uzmanı Yazar Mustafa Kaya katıldı.

Kırıkhan Esnaf Kefalet Kooperatif Salonu’nda gerçekleşen kongrede konuşan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mustafa Kaya seçilen yeni yönetime başarılar dileyerek, “Türkiye’nin dört bir tarafında kanat çırpmaya devam eden insanları her gördüğümde ülkemizin geleceği adına ümidimi bir kez daha tazeliyorum” dedi.

Mustafa Kaya, gündeme dair yapığı açıklamada “Keşke haklı çıkmasaydık dediğimiz birçok olay yaşıyoruz. Zaman zaman anlaşılmadık, kimileri tarafından hakir görüldük, ötekileştirildik. Ama ne yaptığını ne niçin söylediğini bilerek bu zaman kadar kendimizi muhafaza ettik. Şöyle geriye baktığımızda milletimizi hangi konuda yanılttık? Ergenekon, FETÖ, Çözüm süreci, AB, ABD, Suriye, Barzani, Obama, İsrail ile ilişkiler, incirlikle ırakta verilen destek..  yapmayın etmeyin dedik hangisinde haksız çıktık? Komplo teorisi şeklinde itham edildik, hain diyen oldu, hakir gören oldu ama hep haklı çıktık. Bugün hepsi için aldatıldık demiyorlar mı? Keşke haklı çıkmasaydık da bu milletin yüzü gülseydi” diye konuştu.

Uluslararası İlişkiler Uzmanı Mustafa Kaya, konuşmasının devamında “insanların bir birine düşmanca baktığı bir noktaya doğru hızla götürülüyoruz. Mecliste ve ekranlarda siyasileri izlediğimizde, çocuklarımız o kötü sözleri duymasın diye kanal değiştirmek zorunda kalıyoruz. Siyasilerin bu ayrıştırıcı dili kullanmalarıyla beraber tabandaki insanların bir birinden ayrıldığını, barış ve huzur ortamından koptuğunu, insanların biriyle komşuluk ilişkisi yapmayacak noktaya geldiğini görüyoruz. Siyasilerin sorunları konuşmak yerine kavgalarına şahit oluyoruz.

Bu yüksek tansiyon bir yerde patlar diyen Kaya, “Bir ülkeyi bu yüksek tansiyonla taşımaya çalışırsanız bir süre sonra sorunları doğru analiz etme erdemini terk edersiniz. Siyaset kurumuna olan güvenin azaldığı bir durumda ‘Hayır! Durun kalabalıklalar bu sokak çıkmaz sokak diyen birileri varsa, inatla kınayanların kınamasına aldırmadan hâlâ kendi doğrularını bu topluma aktarmak için mücadele ediyorlarsa Allah’ın izni ile endişe edilecek bir durum yok çünkü Saadet Partisi var. Biz kırk yılı aşkındır çizgimizde sapmadan Saadet Partisi hamlesi yapıyoruz.  Buradaki manzara ülkemizin geleceği için bir ümit taşıyor” şeklinde konuştu.

Yapılan oylama sonucunda Saadet Partisi Kırıkhan ilçe Başkanlığına yeniden Atilla Erol Seçildi.

Atilla Erol’da konuşmasında “Doğruluğu düstur edinmiş olan Saadet Partisi’nde, manen ve madden kalkınmış büyük Türkiye, adil yeni bir dünya düzeni kurmak için yılmadan bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Ege de kongrede güven tazeleyerek yeniden seçilen Atilla Erol’u tebrik etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.