Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Saadet Partisi’ne Ali Kavak’tan ziyaret

Saadet Partisi’ne Ali Kavak’tan ziyaret
141 okunma
05 Mart 2018 - 13:22

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkan Adayı Ali Kavak ve ekibi yaklaşan ATSO seçimleri öncesinde Saadet Partisine destek ziyaretinde bulundu.

Beyza İş Merkezi’nde, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan başkanlığında, İl Başkanı Mustafa Ege, İl Başkan Yardımcısı F. Serdar Özal, Antakya İlçe Başkanı Abdülhadi Bük, Defne İlçe Başkanı Mehmet Aydoğan ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti ziyarette Saadet Partisi (GİK) Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, ATSO adayı Ali Kavak’a ülkemizin ve memleketimizin birliktelik içerisinde olacağı bir ruha sahip olması gerektiğini belirterek ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade etti.

Çalışkan; Atso Seçimlerinde Hatay Kazansın İsteriz

Çalışkan; “ ATSO seçimleri ideolojik olmadığı için güzel bir birliktelik kurularak sevgi ve dostluk içerisinde geçmesini dileriz. Ülkemizin sıkıntıları olduğu gibi, Hatay’ın da ciddi sıkıntıları var. Çünkü maalesef Hatay sahipsiz ve yalnız bir şehir. Biz ATSO’nun başarılı ve güçlü bir kadro ile yönetilmesini isteriz. Sn Kavak  Akdeniz İhracatçılar Birliği Başkanlığında çalışmalarını takdir ettiğimiz bir insan, ilimizde başarılı bir işadamı. Gönül isterdi ki ATSO seçimleri tek adayla gidilsin, birlik, beraberlik ve dostluk kazansın. Tabi Saadet Partisi olarak kurumsal anlamda seçimlerde belirlemiş olduğumuz bir taraf söz konusu değil, bizim tek talebimiz Hatay kazansın” dedi.

Kavak; Bizim Amacımız İnsanları Kutuplaştırmadan, Birlikte Hareket Edebileceğimiz Bir Yönetim

Ziyarette konuşan ATSO başkan adayı Kavak; “Biz Hatay’ın ve Hataylı işadamlarının iyi kazanımların elde edilmesi için çok güzel bir birliktelik oluşturduk. Hatay’ın geleceğinin güzel olması ATSO yönetiminin birliktelik esası üzerine kurulu olmasını temenni ediyoruz. Ben bu seçimlerde bir nefer olarak çalışmak istedim. Antakya Ticaret ve Sanayi odası yönetimde birtakım aksaklıklar var,  yönetimde bir değişime ihtiyaç var. Bizim amacımız insanları kutuplaştırmadan, birlikte hareket edebileceğimiz bir yönetim. Bizim de başkan adayı olarak birlikte hareket edebileceğimiz bir lidere ihtiyacımız var. Bundan dolayı Sn. Necmettin Çalışkan’ı başımızda görmek istedim ve bu doğrultuda arkadaşlarla birlikte başkanlık için teklifte bulunduk ama işlerinin yoğunluğundan dolayı teklifimizi teşekkür ederek kabul etmedi. Bende çok yoğunum ve birkaç kuruluşun yönetim kurulundayım ama arkadaşlarında talepleri üzerine ATSO seçimlerinde başkan adayı oldum. Bizim hiçbir çıkar beklentimiz yok biz sadece memleketimizin güzel insanları kazanması için çalışıyoruz, işadamlarımızın önü açılsın istiyoruz.  Biz ATSO gibi önemli bir odanın iyi yönetilmesi, çocuklarımızın ve gençlerimizin iyi bir geleceğe sahip olması için ATSO’nun iyi bir yönetimle yeniden yönetilmesini istiyoruz ve bu doğrultuda desteklerinizi bekliyoruz. Biz sizin gibi Hatay’a değer katmış, ufuk açmış insanların ATSO yönetiminde daha aktif olmasını bekliyoruz. Sizin her zaman ki sağduyu ve vicdani duyarlılığınızdan dolayı da size teşekkür ediyorum. Bize seçimlerde tavsiyeleriniz varsa sizin önerileriniz bizim için çok önemlidir” dedi.

Ege; ATSO Hatay’a Değer Katan Bir Kuruluştur

Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Ege de; ” ATSO, Hatay’a değer katan bir kuruluşumuzdur. ATSO seçimlerinde Saadet Partisi olarak tüm adaylarımıza başarılar diliyoruz”  diye konuştu.

İş adamı Sabit Karadeniz katıldığı ziyarette açıklamalarda bulundu.

Karadeniz; Dr. Necmettin Çalışkan Bizlere Her Zaman Kişiliğiyle, Çalışkanlığıyla, Dürüstlüğüyle ve Sanayiciliğiyle Örnek Olmuştur

Karadeniz; “Dr. Necmettin Çalışkan Saadet Partisi yönetiminde ve bir iş adamı kimliğiyle bizlere her zaman kişiliğiyle, çalışkanlığıyla, dürüstlüğüyle ve sanayiciliğiyle örnek olmuştur. Biz ATSO seçimlerinde odamıza başkan adayı olarak Dr. Necmettin Çalışkan gibi her alanda örnek kişiliğiyle topluma mal olmuş birinin başkan adayı olmasını istedik ve teklifte bulunduk ama siyasi kimliği, akademik çalışmaları ve iş hayatındaki yoğun temposundan dolayı teklifimizi nezaketen kabul etmedi” dedi.

TOSYÖV Hatay Destekleme Derneği Başkanı Tahsin Rende’de katıldığı ziyarette açıklamalarda bulundu.

Rende; ‘Benim Dediğim Olsun’ Yönetim Tarzına Karşıyız

Rende açıklamasında; ” Hatay birlik ve beraberlik şehri ama biz oda yönetiminde birlik ve beraberliği sağlayamıyoruz. Oda yönetiminde de öyle bir sistem kurulmuş ki, ancak yönetimin yanında olanlar barınabiliyor, olmayanlar barınamıyor ve birşey yapamıyor. Biz ATSO gibi bir odanın daha şeffaf ve iyi bir yönetimle yönetilmesini istiyoruz. Benim dediğim olsun yönetim tarzına karşıyız.” dedi.

ATSO başkan adayı Ali Kavak ve beraberindeki heyet Dr. Necmettin Çalışkan’ın nezaketinden ve misafirperverliğinden duydukları memnuniyeti ifade ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.