Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

TKDK Samandağ Belediyesi’nde bilgilendirme çalışması yaptı

TKDK Samandağ Belediyesi’nde bilgilendirme çalışması yaptı
6 okunma
06 Ocak 2016 - 9:58

Samandağ Belediyesi ‘halk bültenlerini’ halkla buluşturmayı sürdürüyor. 2016 yılının ilk faaliyet bülteninde belediyenin bütün birimlerine yönelik yapılan faaliyetler yer aldı. Geçtiğimiz yılın Aralık ayında belediye tarafından yapılan sinema festivali ve kitap günleri etkinliği, biri müdürleri toplantısı, doğa yürüyüş yolu projesi, belediyenin doğa ve insan dostu uygulamaları, ziyaret çevresi düzenleme projesi, kent park projesi ve belediyenin çeşitli faaliyetleri yer alıyor.

Faaliyet bülteninin tüm mahallelerde dağıtılması ve her eve girmesi hedefleniyor. Muhtarlar, mahalle büyükleri, yerel halkla görüşülerek hizmetler hakkında bilgi verilmesi ve halktan alınan dönütlerin not edilerek hizmetlerle ilgili gerekli stratejilerin izlenmesi hedefleniyor.

Samandağ Belediyesi tarafından gerçekleşen hizmetlerin yanında projelerinde anlatıldığı bülten halk ile sıcak ilişkiler kurulması açısından dağıtımı birebir belediye halkla ilişkiler personeli tarafından yapılıyor. Samandağ halkının belediye ile sıcak iletişim kurması hizmetlerin kalitesinin yükselmesi açısından önem taşıdığı ifade edildi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.