Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

TV A Hatay’da Temsilcilik Açıyor

TV A Hatay’da Temsilcilik Açıyor
107 okunma
27 Temmuz 2016 - 14:40

Hatay gazeteciler cemiyetinde basınla bir araya gelen TV A yöneticileri, kendilerini tanıttı. Toplantıya TV A Genel yayın yönetmeni İlhan Geyik, TV A Haber müdürü Kurtuluş Kılınç, TVA Hatay temsilcisi Mustafa Bilir ve kanal çalışanları katıldı. Toplantıyı TVA kanalı canlı yayınladı.

Adana 23 yıldır yayın hayatını sürdüren TV A Televizyonu, Türksat 12303 V (Dikey) 27500 frekanslarıyla Hatay’da yayın hayatına devam edecek.

TV A Haber Müdürü Kurtuluş Kılınç, Her karış toprağında izleri Ebu Ubeyne Bin Cerrah ve Halid Bin Velid’in bize emanet bıraktığı doğunun kraliçesi Antakya’da olmaktan onur ve gurur duyduklarını söyledi.

Salon gazeteciliği değil saha muhabirliği yapacaklarını ifade eden Kılınç: “Son teknoloji cihazları ve kaliteli yayıncılık anlayışı ile 23 yıldır yayın hayatını sürdüren ve Adana’da Anadolunun en büyük stüdyolarına sahip olan TVA, Türksat 4A uydusu üzerinden 12303 frekansı Diken (V) 27500 parametrelerinden, Tele dünya platformu 128. Kanaldan ve karasal yayınlarda C32. Kanaldan yayınlarını sürdürüyor. Bütün yasal başvuru ve belgelerini diğer dijital platformlara da ileten kurumumuz çok yakında Digitürk ve D-smart platformlarından da yayınlarını daha geniş kesimlere ulaştıracaktır. Gerek devletimizin kurum ve kuruluşlarının gerek halka daveti buluşturan bir köprü durumundaki sivil toplum kuruluşlarının gerekse ticari işletmelerin ve tabiki milletimizin sesi olma iddiasındaki kurumumuz sizlerinde desteğiyle Hatay’ı Türkiye gündeminde daha bilinir ve konuşulur kılma idealini gerçekleştirecektir.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.