Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

Yayladağı Şahlanış Gecesi

Yayladağı Şahlanış Gecesi
116 okunma
06 Mart 2015 - 8:53

Yayladağı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından ev sahipliğinde düzenlenen Şahlanış Gecesin’de birbirinden değerli konuklara ev sahipliği yaptı.

Yayladağı Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın Şahlanış Gecesi Yayladağı Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti. Gerşekleşen Şahlanış Gecesine, Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Başkanı Naci Akkaya, İlçe Ocak Başkanları, MHP İl Başkanı Lütfi Kaşıkçi ve Yönetim Kurulu,  Kırıkhan İlçe Başkanı Erhan Yavuzyılmaz,  Türk Sağlık Sen Hayrettin Şahin, Türk Eğitim Sen Recep Tuncay ve çok sayıda ülkücü genç katılım gösterdi.

Yayladağı Ülkü Ocağı Şahlanış Gecesi adıyla yapılan bu  konserde, Yayladağı Ocak Başkanı İsmail Polat yaptığı konuşmada şunları dile getirdi.

Oğuzhan Polat bu kadar görkemli bir gecede Yayladağı Ülkü Ocağına desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür eden Polat: “Rabbime binlerce şükür ki gecemizi kazasız, belasız elimizden geldigince en iyi sekilde icra ediyoruz.  Maddi, manevi emeği gecen başta İl Başkanım Naci Akkaya, MHP İl Başkanım Lütfi Kaşıkçı’a, İl Ocak 2. Başkanım Ahmet Bayır’a, birbirinden değerli Milletvekilli Aday Adaylarına ve geleceğimiz olan verilen her görevi layıkıyla yerine getiren Ocak yönetimim ve özelllikle orta öğretim gençlerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Gecemizde bizleri yalnız bırakmayan tüm  misafirlerimize de  teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerinde bulundu.

AKKAYA: “YAYLADAĞI ŞAHLANMIŞ, ÖZÜNE SAHİP ÇIKACAK”

Yayladağı Ülkü Ocakları Şahlanış Gecesinde açıklamada bulunan Hatay Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Naci Akkaya: “Türkistan coğrafyasının bozkurtları ve Asenalarına selam olsun. Güzel ve bir o kadar görkemli geçen geceyi hazırlayan, başta Yayladağı Ülkü Ocağı Başkanım Oğuzhan Bolat’a, desteklerini esirgemeyen MHP Yayladağı ilçe Başkanı Celal Atmaca Bey’e, emeği geçen tüm gönüldaşlarımıza teşekkür ediyorum. Yayladağı ŞAHLANMIŞ, özüne sahip çıkacak. Bu geceye arkadaşlar şahlanış gecesi demişler çok güzel bir isim bulmuşlar. Bu önümüzdeki süreçte eğer bu hortumculara, bu soygunculara bu memleketi bölmeye yemin etmiş olanlara eğer ki şamarı indiremezsek, eğer ki yeniden şahlanamazsak başka bir Türkiye yok. Maalesef gelecekle ilgili kaygılarımız var bu önümüzdeki süreçte bizleri parçalamak isteyen, bölmek isteyenler hemen burnumuzun dibindeki Suriye gibi yapmak isteyenlere Yayladağı’ndan başlayarak Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde her ilçesinde inşallah gereken cevabı vereceğiz bu yolda Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun” açıklamasında bulundu.

Yayladağı Ülkü Ocağı’nın düzenlemiş olduğu Şahlanış Gecesi’nde Kurt duruşlu Ozan Emir Demir, ve Vatan gözlü şarkısı ile dillerden düşmeyen Ahmet Şafak konser verdi. Konser sonunda çeşitli hediyeler ve plaketler dağıtılırken Cezaevinde yatan Oğuzhan Dağ Yayladağı Ülkü Ocakları tarafından plakete layık görüldü. Plaketi Oğuzhan Dağ adına Naci Akkaya’nın elinden Lütfi Kaşıkçı’a plaket verildi.

KAŞIKÇI: “İNKAR EDEMEM BOZKURTUM”

Plaketi alan MHP İl Başkanı Lütfi  Kaşıkçı konuşmasında şunları dile getirdi.

Kaşıkçı: “ Tabi bu plaket benim içinde Ocak başkanım içinde  çok büyük anlam ifade ediyor. Çünkü Oğuzhan kardeşimiz ikimiz içinde uzun yıllar beraber çalıştığımız bir kardeşimiz.  Şuan aynı Şehit Fırat kardeşim gibidir. Bölücü terör örgütü ile girmiş olduğu tartışma ile oda şuan cezaevinde. Yayladağlılara bir söz istiyoruz. Şehit kardeşimiz Fırat’ın intikamını almak için, Cezaevindeki Oğuzhan kardeşimiz için 7 Haziran’da  bu sistemden intikam almak için bize destek verin. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Ülkü Ocaklarında yetiştik. Allah’ıma şükürler olsun başkanlık makamlarına oturduk . Sadece il değil ilçe başkanlığını bu hareketin fikirlerini bilen ilçe teşkilatını desteğini esirgemedik. Allah izin verirse 7 Hazirana kadar o tilkilerin arkasından bozkurtlar olarak o tilkileri kovalayacağız. 7 Haziranda da o sandıklara Allah izin verirse gömeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Yayladağı Ülkü Ocakları’nın düzenlediği Şahlanış Gecesi’ni binlerce katılımcının sanatçılarla fotoğraf çekilmeye çalışmasıyla sona erdi.

ülkücüler-ahmet-şafak lütfi-kaşıkçı,naci-akkaya

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.