Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

10 Kasım Mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırıkhan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı,Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 76. yıldönümü sebebiyle anma mesajı yayınladı.

“10 Kasım’ı bir matem günü olarak değil, Gazi Mustafa Kemal’in fikir ve düşüncelerinin tekrar konuşulduğu, bir kez daha paylaşıldığı; ilave olarak anlaşılıp anlatıldığı bir zaman dilimi olarak görmek lazımdır” dedi.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü 76. vefat döneminde rahmetle, minnetle ve saygıyla andıklarını vurgulayarak, “Şüphesiz her nefis ölümü tadacak her canlı ölümle tanışacaktır”(ANKEBÛT-57),ayetinde Kur an ı Kerimde buyrulduğu üzere,önemli olanın; yaşarken yapılan muhterem hizmetler olmakla birlikte; vatan, millet ve devlet için gösterilen fedakarlıklar, ahlaklı, sorumlu, duyarlı ve vicdanlı bir hayat sürebilmektir .”Gazi Mustafa Kemal” bunu başarmış, daha da mühimi Türk milletinin varlığı, birliği ve bağımsızlığı için hiçbir görevden kaçınmamış ve kaçmamıştır.

Vefatının 76. senesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘e Cenab-ı Allah’tan rahmet dileyerek,manevi hatırasını saygıyla yad ediyoruz. Aziz şahitlerimizi, rahmete kavuşmuş gazilerimizi ve tüm ecdadımızı rahmet ve şükranla anıyoruz.dediler.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
10 Kasım Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir