Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Kırıkhan Bilim Hastanesi

15 Temmuz Şehitleri için yardım kampanyası başlatıldı

15 Temmuz Şehitleri için yardım kampanyası başlatıldı
122 okunma
26 Temmuz 2016 - 14:43

15 Temmuz Şehitleri için kampanya başlatıldı 81 il valiliğine gönderilen kampanya ile ilgili Hatay Valiliğinden şu duyuru yapıldı;

Başbakanlık tarafından 25 Temmuz 2016 tarih ve 2016/18 sayı ile Resmi Gazetede yayımlanan genelge ile;  “Anayasa ile kurulan hür demokrasi düzenini ve temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmaya yönelik menfur 15 Temmuz 2016 Silahlı Darbe Teşebbüsü, Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayeti, Hükümetimizin kararlı tutumu ve aziz milletimizin devletine ve demokratik iradesine sahip çıkmasıyla bertaraf edilmiştir. Bu vesile ile şanlı tarihimizin sayısız örneklerinde olduğu gibi millet ve devlet kenetlenmesi bir kez daha kendini göstermiştir.

Söz konusu hain Silahlı Darbe Teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerinin kederlerini hafifletmek ve yaralılarımızın acılarına ortak olmak için Hükümetimiz şehit ve gazilerimize tanınan bütün hakları tanımış ve tüm imkânlarını da seferber etmiştir. Ayrıca, hamiyetperver aziz milletimiz de yaşanan bu’ acı karşısında yoğun yardım etme talebinde bulunmuştur.

Milletimizin bu yoğun taleplerini karşılamak amacıyla, Başbakanlıkça belirlenecek esaslar çerçevesinde harcanmak üzere Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı görevlendirilerek bir yardım kampanyası başlatılmıştır.”

Kampanyaya katkıda bulunmak isteyen vatandaşlarımız, kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütleri, yardımlarını aşağıda belirtilen hesaplara yapabileceklerdir.

15-temmuz-kampanyası

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.