Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

2. Türkiye Lider Marka Ödülleri muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu

2. Türkiye Lider Marka Ödülleri muhteşem bir geceyle sahiplerini buldu
09 Ağustos 2021 - 16:20

Kazananların Strongbosses.com ve Yerliara.com kullanıcılarının oylarıyla belirlendiği, 2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni, İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşti.

Sunuculuğunu ünlü manken ve oyuncu Özge Ulusoy ve başarılı oyuncu Emre Kınay’ın gerçekleştirdiği törende, adeta yıldız yağmuru yaşandı.

İş, sanat ve cemiyet hayatından geniş bir katılımla gerçekleşen 2. Türkiye Lider Marka Ödülleri Töreni’nde davetliler, Hande Yener ve Serdar Ortaç konserleriyle keyifli anlar yaşadı.

Türkiye Marka ve Kariyer etkinlikleri kapsamında düzenlenen törende, ProGen, Doğtaş, Philips, Carrefoursa, Aktif Bank, Little Caesars, Madame Coco gibi markalar ödüllerini alırken  sektöründe başarılı, fark yaratan, zirveye koşan pek çok önemli markaya da ödülleri takdim edildi.

YILIN YERLİ TOHUM MARKASI ÖDÜLÜ PROGEN TOHUM’UN

Sektörde 80 yılı aşkın tecrübesiyle Türk tarımına hizmet vermeye devam eden ProGen Tohum, törende arge ve inovasyona yaptığı yatırımlarla Anadolu mirasını geleceğe taşıma misyonu ile ‘‘Yılın Yerli Tohum Markası’’ ödülünün sahibi oldu.

Pamuk tohumunun yanında buğday, soya ve arpa çeşitleri için tohum üreten yüzde 100 yerli sermayeli ProGen Tohum adına ödülü şirketin Genel Müdürü Aykut Özbuğday aldı. Özbuğday, ‘‘Böyle anlamlı bir ödül almak bizim için gurur verici. Yüz yılı aşkın süredir tarımla uğraşan, 3. ve 4. kuşağın birlikte çalıştığı bir aile şirketiyiz. Üretici olarak bütün tüketicilerimize, güvenli gıda zincirinde yer almaktan da büyük keyif alıyoruz. Bu ödülü bütün çalışanlarımız ve tabi Yönetim Kurulu Başkanımız Ali Özbuğday adına alıyorum’’ dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.