Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

3.Kız Kalesi Medya Günleri

3.Kız Kalesi Medya Günleri
109 okunma
17 Ağustos 2017 - 14:38

Belediyecilik alanında ilk defa Erdemli Belediyesince hayata geçirilen Kızkalesi Medya Günleri’nin 3.üncüsünü düzenleyen Mersin Erdemli Belediye Mükerrem Tollu ev sahipliğinde start aldı. Erdemli Belediyesi Basın Müdürü Adem Arslan sözcülüğünde gerçekleşecek.

Kız Kalesi Yerel Medya Günleri Adana, Hatay, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Aksaray, Konya, Niğde, Karaman, Nevşehir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Ankara, Mersin,16 ilin katılımından oluşacak.

Kadın Ve Medya

Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Yetişen ile ilk ziyaretini gerçekleştiren Basın Müdürü Âdem Arslan, yarışma konusunu şöyle anlattı:3.sünü düzenlediğimiz yarışmada Hatay ve özellikle HGC Başkanımız Ahmet Yetişen’in çok önemli katkılarını gördük. Bu nedenle bu yılda ilk duyurumuza buradan başladık. Yarışma kapsamında 16 İl ve İlçelerinde yayın yapan radyo, televizyon, dergi gazete ve internet haber siteleri 38 farklı dalda yarışabilecekler. Yerel Basına en çok destek veren ulusal televizyon kanalı’da ödüllendirilecektir.

29, 30 Eylül 1 Ekim 2017 tarihlerinde Kız kalesinde Gerçekleştirecek olan 3.Kızkalesi Yerel Medya Günlerine icra edilecek olan basının sorunları çalıştayının bu yıl ki ana teması Medya ve Kadın olarak belirlenmiştir. Erdemli Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen 3.Kız Kalesi Yerel Medya Günlerine 10 Farklı Üniversiteden oluşturulan bir akademik danışma kurulu destek vermektedir

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.