Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

3 Yaşındaki SMA Hastası Beyazıt Bebek Yardım Bekliyor

3 Yaşındaki SMA Hastası Beyazıt Bebek Yardım Bekliyor
40 okunma
25 Mayıs 2021 - 9:29

Hatayda görev yapan Polis memuru Şükrü Eserin 3 yaşındaki oğlu Beyazıt Eser, sma tip 1 hastalığından kurtulması için hayırseverlerden yardım bekliyor.

sma tip 1 hastalığına yakalanan Beyazıt bebeğin 3 yaşında erken tedavisinin yapılabilmesi için zolgensma gen ilacına kavuşması gerekiyor.

Polis Memuru Baba Şükrü Eser yaptığı açıklamada; “Beyazıtın tedavisinde kullanılacak olan Zolgensma gen İlacının değeri yaklaşık 18 milyon değerinde. Biz hayırseverlerin desteğiyle 7 milyon civarında bir parayı topladık. 11 aydır kampanyamız devam ediyor. Ancak paranın tamamının toplanıp zolgensma gen ilacının alınarak tedaviye başlanabilmesi için 11 milyonluk tutarın daha toplanması gerekiyor. Eksik kalan tutar benim için çok büyük bir tutar. Benim maddi durumum bu tutarı karşılamaya yetmiyor. Çocuğumun iyileşmesi için kalan tutarın da temin edilmesi gerekiyor. Beyazıt’ın ilacı alabilmesi için son 3 kilosu kaldı. Allah rızası için tüm hayırseverlerden destek bekliyoruz. Herkesin hem manevi olarak dualarına hem de maddi olarak desteğine ihtiyacımız var. Beyazıt’ın hayata tutunması için, Çocuğumun SMA illetinden kurtulması için tüm Hatay’ın, tüm hayırseverlerin maddi desteğine ihtiyacı var.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.