Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

3 Yaşındaki SMA Hastası Beyazıt Yardım Bekliyor

3 Yaşındaki SMA Hastası Beyazıt Yardım Bekliyor
196 okunma
02 Nisan 2021 - 9:35

Hatay İl Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis memuru Şükrü Eser’in oğlu ‘SMA’ Hastası 3 yaşındaki Beyazıt Eser yardımseverlerden ve yetkililerden yardım bekliyor.

Daha önce bir evladını yine aynı hastalıktan (SMA’dan) kaybeden Polis memuru Şükrü Eser 3 yaşındaki oğlunu da kaybetmek istemediğini dile getirdi.

Çocuğunun hastalığıyla ilgili bilgi veren Şükrü Eser yaptığı açıklamada;

“Beyazıt Henüz 3 Yaşında ve 10 kg. ağırlığında. Para toplanıncaya kadar 4 kilo daha alması lazım ve hastalığa dirençli ve tedaviye uyumlu. Çok geç olmadan tedavi için gerekli olan paranın tamamlanarak tedavi olması gerekiyor. Yurt dışındaki ilaç tedavisi yaklaşık 2 Milyon $ (17 Milyon) TL gibi bir meblağ ve henüz bunun %14 ‘luk kısmı temin edildi. Bu ilk adım, İnşallah kalan kısmını da hayırseverlerin yardımıyla tamamlayıp çocuğum tedavi olarak sağlığına kavuşur. Tüm hayırseverlerden ve yetkililerimizden yardım bekliyoruz. Lütfen sesimizi duyun ve çocuğuma umut olun. ” dedi.

3 yaşındaki SMA hastası Beyazıt Eser in tedavisi için aşağıda annesi Saadet Eser adına açılmış olan hesaba gönüllülük esasıyla hayırseverlerin yardımları bekleniyor.

İyilik #Bulaşıcıdır #Beyazıt #Yürüyecek #ÖLMEME #İZİN #VERME

Saadet Eser Vakıfbank TR69 0001 5001 5800 7312 0908 21
Not: Dekontun Açıklama kısmına “Beyazıt Yürüyecek” Yazılmalı
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.