Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

78.000 Sayfa Görüntüleme Aldık!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatayvatan’ı tekrar yayına aldığımız kısa süre içerisinde çoğul ziyaretçilerimizde 78.000+ rakamına ulaştık.

Bu demek oluyor ki Hatay ve Kırıkhan halkı bizi yeterince takip ediyor. Örnek olarak Google üzerinden web sayfamıza erişenlerin sayısı ve o ziyaretçilerin web sayfamızı hatırlayıp tekrar geri gelme oranını incelersek Hatay Vatan Gazetesi web sayfası çok kısa süre sonra ziyaretçi artışlarına devam edecektir.

Zaten bildiğiniz gibi kısa zaman önce haberlerimiz büyük haber siteleri tarafından takip edilmeye, haber olarak girilmeye başladı. Hatay’ın ve özellikle ilçelerinin Haber ajanslarına verdiği haber sayılarını biliyorsunuzdur. Özellikle Suriyede yaşanan sıkıntılar sonrasında Hatay ve Suriye bütün Dünya’nın haber içerik merkezi haline gelmişti.

Biz bu dalgalanmanın içerisinde Hatayvatan.com olarak 78.000+ ziyaretçi rakamına bugün ulaşmış bulunuyoruz. Kısa zaman sonra tüm istatistikleri web sayfamızda sizlere yayınlayacağız ve anlık bir biçimde web sayfamızın istatistiklerini takip edebileceksiniz.

Vardılar Medya Grubu’nun yayın kuruluşu olan Hatayvatan.com, sizlere Hatay haberleri, Kırıkhan haberleri, Antakya haberleri ve özellikle Hatay, Kırıkhan ve diğer ilçelerinin tanıtım yazılarıyla çok yakında daha da kaliteli içeriklerle sizlere sürpriz yapabilir.

Bizleri takip edip, haberlerimize yorumlarınızı ekler tartışma ortamlarına katılırsanız daha da memnun oluruz.

Bizi web sayfamızı yayına aldığımız kısa süre içerisinde ziyaretçi akınına uğratan bütün ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz.

// Hatay Vatan Web Ekibi – vardilarmedya@gmail.com

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
78.000 Sayfa Görüntüleme Aldık!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir