Adliye-Arsuz kavşağı bitme noktasına geliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB Başkan Vekili Serdar Güven ile birlikte Adliye- Arsuz Katlı Kavşağı’nda tüm hızıyla sürdürülerek bitme noktasına gelen çalışmaları yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

Temeli atıldıktan sonra Başkan Savaş’ın yakın takibinde olan ve inşa çalışmalarını aşama aşama inceleyen Başkan Savaş, bölge trafiğine rahat bir nefes aldıracak ve can ile mal güvenliğini maksimum düzeye çıkaracak olan projenin vaat edilen sürede tamamlanması için HBB’nin sahada çalışan personelleri ile sıkı bir iletişim süreci geçirdi.

CAN GÜVENLİĞİ ÖNCELİĞİNDE İNŞA EDİLEN KATLI KAVŞAK, TRAFİĞE NEFES ALDIRACAK

Başkan Savaş’ın hemşehrilerinin can güvenliği önceliğinde il genelinde ulaşım konusunda gösterdiği hassasiyet doğrultusunda şekillenen ulaşım hizmetleri, kentteki trafik güvenliğinin ve sirkülasyonun sağlanması açılarından vatandaşların takdirini topluyor.

Eyüp Sultan Caddesi ile İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi’nin kesiştiği, kuzey-güney yönünde gidiş gelişleri sağlayan ve bölgedeki trafik akışını düzenleyecek Adliye- Arsuz Katlı Kavşağı’nda yürütülen çalışmalarda finale gelen HBB, kısa bir süre önce projenin altgeçit (battı-çıktı) kısmını trafiğe açarak hemşehrilerinin kullanımına sundu.

HBB EKİPLERİ, KENTİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN PROJEDE AYRINTILI ÇALIŞMALAR YÜRÜTÜYOR

Ayrıca, Primall AVM önü ve Arsuz İlçesinin girişinde bulunan ara yollarda çalışmalar da gerçekleştiren HBB, katlı kavşakta bulunan orta refüjde çiçeklendirme, peyzaj ve bordür çalışmaları başlatarak modernize hizmetleri gerçekleştirdi.

HBB’nin bugüne kadarki en kapsamlı ve en maliyetli projelerinden biri olan ve sunduğu avantajlarla İskenderun trafiğinde bugüne kadar çözülememiş sorunlara çare olan katlı kavşak ayrıca kentin çehresini değiştirecek olması itibariyle de büyük önem taşıyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Adliye-Arsuz kavşağı bitme noktasına geliyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.