Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay’da

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK parti Genel yardımcısı Abdulhamit Gül,bir dizi temasta bulunmak üzere Hatay’a geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, “Milletimizin geleceğine, istikbaline, hükümetimize ve devletimize kasteden paralel veya diğer illegal unsurlar bundan sonra devlet içerisinde barınamayacaktır” dedi.

AK Parti Hatay İl Başkanlığı’nda Belediye Başkanları ile yaptığı toplantıda açıklama yapan Abdulhamit Gül, “Paralel Yapı ile mücadele sadece AK Parti’nin değil sadece hükümetimizin değil devletin mücadele kararlılığıdır. Çünkü Paralel Yapı ve devlet içerisindeki illegal yapıların devletin bekasına yönelik bir tehdit olduğunu bütün milletimiz görmekte ve bilmektedir. Bu nedenle alınan kararların bütün devletimizin kademeleri ve kurumlarıyla uygulanacağını ve artık milletimizin geleceğine, istikbaline, hükümetimize ve devletimize kasteden paralel veya diğer illegal unsurlar bundan sonra devlet içerisinde barınamayacaktır” dedi.

AK Parti olarak Esed rejimini de IŞİD anlayışını da her ikisini de lanetlediklerini ifade eden Gül, şöyle devam etti:”300 bin üzerinde insanı katleden bu Esed rejiminin baskısından dolayı ülkemize sığınan mülteciler var. Hatayımız da ev sahipliği yapıyor. Gerçekten bu coğrafya, Türkiye, Anadolu, yeryüzünde hangi dine, dile sahip olursa olsun zulme uğrayan herkes için ana kucağı olmuştur. Yahudiler, peşmerge, Araplar, Kürtler için güvenilir bir liman olmuş, hasılı hangi dile, dine mensupsa mazlum olan herkes için bir sığınak alanı olmuştur, öyle de olmaya devam edecektir. Burada ırkına, diline bakmadan sizler bu yardımı yapıyorsunuz. Hatay’daki çadır kentlerdeki mültecilere, sığınmacılara yardımcı oluyorsunuz.

Umarız ki Esed rejimi, halkına zulmeden bu rejim en kısa sürede sona erer ve Suriye halkının istediği yönetimle beraber Suriye halkının özgürce yaşadığı günleri hep birlikte görürüz. Buradan bir kez daha ifade etmek gerekir ki AK Parti olarak biz Esed rejimini de IŞİD’in anlayışını da her ikisini de lanetliyoruz. Her ikisini de zulmeden iki unsur olarak AK Parti’nin şiddetle telin ettiği iki anlayış olarak ifade etmek gerekir.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gül Hatay’da

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir