Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Antakya Defne Rotary Kulübü Yeni Başkanı Dr. Selda Bağdadioğlu Yumuşak

Antakya Defne Rotary Kulübü Yeni Başkanı Dr. Selda Bağdadioğlu Yumuşak
39 okunma
03 Temmuz 2021 - 9:41

Antakya Defne Rotary Kulübü dönem Başkanı Nermin Tiftikçi görev süresinin dolması nedeniyle yeni dönem başkanlık görevini Dr. Selda Bağdadioğlu Yumuşak’a devretti.

Devir-teslim töreninde konuşan 2020-2021 Dönem BaşkanıNermin Tiftikçi; “Bugün kendi dönemimin teması olan ‘ROTARY FIRSATLAR YARATIR’ sloganıyla başlattığımız bir yılı bitirdiğim için mutluyum. Antakya Defne Rotary Kulübü olarak toplumdaki dezavantajlı gruplara projelerimizle fırsatlar yaratmış olduğumuz için huzurluyum. Pandemiye rağmen sevgili Rotary ailemin de desteğiyle topluma hizmet ederek geçirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kulüp üyesi arkadaşlarıma ve bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

Tiftikçi daha sonra 2020-2021  dönem görevini tamamlamış olarak başkanlık kolyesini 2021-2022 dönem başkanı Dr. Selda Bağdadioğlu Yumuşak’a devretti.

Başkanlık kolyesini taktıktan sonra bir konuşma yapan Antakya Defne Rotary Kulübü yeni dönem Başkanı Dr. Selda Bağdadioğlu Yumuşak; geçmiş dönem başkanı Tiftikçi’ye ve yönetim kuruluna yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Yumuşak ;”Bugün dönem sloganımız “HİZMETLERİMİZLE HAYATLARI DEĞİŞTİRELİM”diyerek yönetim kurulumla beraber bayrağı devraldım.  F. Scott Ftzgerald “Muhteşem Gatsby” kitabının giriş cumlesinde der ki;

“Toy çağımda bir öğüt vermişti babam…hala küpedir kulağıma. Ne zaman birini tenkide davranacak olsan, hatırdan çıkarma. Herkes senin imkanlarınla gelmemiştir dünyaya…”

Evet ,herkes bizim imkanlarımızla gelmemiştir dünyaya ama biz yapacağımız hizmetlerle  hayatları değiştireceğiz ve başka insanların şansı, sesi olacağız.çok çalışacağız. Sizlerle, hep beraber yapacağız. Kulübümle yeni projeler üretirken ve yeni başarılara imza atarken birlikte başararak mutlu olacağız. ” dedi.

Gecede ayrıca Defne Interact Rotary Kulübü 2020- 2021 Dönem Başkanı Selen Tiftikçi; başkanlık görevini 2021-2022 dönem başkanı Ekin Yazmacı’ya, 2020- 2021 Dönem Guvernör Yardımcısı Volkan Ekmekçi de görevini Gülnaz Habip’e devretti. Devir -teslim töreni, geleneksel pasta kesimiyle sona buldu

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.