Artan Kaygılarınızı Profesyonel Psikolog Desteğiyle Kontrol Edin

featured
Thoughtful psychotherapist during session with sad patient with anxiety problem
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Online terapist desteğimiz ile artan kaygılarınızı kontrol altına alabileceğiniz teknikleri sizlere sunuyor, yoğun duygularınızla başa çıkmakta zorlandığınız bir seviyede yanınızda yer alıyoruz. İlişkilerinizden, akademik koşullardan veya iş yaşantınızdan kaynaklı olarak stresli bir dönem içerisine giriş yaptığınız zamanlar olabilir. Hoşnut olmadığınız durumlarda ise kaygı, stres, öfke, hayal kırıklığı ve mutsuzluk hissiniz, kontrol edemeyeceğiniz bir düzeye gelebilir. Tam bu durumda sizde bu hisleri tetikleyen sorunun ne olduğunun temeline seanslarımızda inerek, özgüveninizi ve mutluğunuzu size geri kazandırmak için farklı psikolojik destek çalışmalarımızı uyguluyoruz.

Online Terapist İle Kendinizi Keşfetme Şansı

Bireysel psikolojik danışmanlık veya bireysel online terapist desteği almak istediğinizde yanınızda yer alıyor, terapilerimizde kendi pozitif yanlarınızı da keşfedebilmenizi hedefliyoruz. Seanslarımıza daha başlamadan yargılardan çok uzakta, kendinizi keşfedebileceğiniz bir alanda hissedebilmeniz bizim için son derece önemlidir. Sizi gerçekten tanıma ve sorunun zeminine inmek için doğru soruları sizlere yöneltir, sorunun ne olduğunu sizin de keşfedebilmenizi sağlayacak yanıtları verebilmenizi sağlarız.

Online terapist desteğimizde hissettiğiniz ve deneyimlediğiniz durum, bekli de uzun süredir uzakta kaldığınız o pozitif diyalog ve açık iletişimdir. Sakin bir ortamda yargılanmadan sorunu bulmaya çalışma size farkındalığı kazandırır. Yaşamınıza entegre etmeniz gerekenlerin ne olduklarını ve geride bırakmanız gereken hislerin neler olduklarını seanslarımızda fark edebilirsiniz. Sizin için destek sistemini var eden online terapimizde, bakış açısını değiştiren sürecimizin bir parçası haline geliyorsunuz.

Aile İçi Çatışmalarda Psikolog Desteğiyle Sorunları Ama Şansı

Aile terapistliği sunarken, ailenizin dinamiklerini ele alır ve buna göre seanslarımızı gerçekleştiririz. Aile terapimizde, ailenizde ortaya çıkan ve sizi rahatsız eden problemleri, fikirleri, strese sebep durumları değerlendiriyoruz. Sizin de bir farkındalık ile ruh sağlığınızı etkileyen bu sorunun kaynağına emin adımlar ile yaklaşabilmenizi sağlıyoruz. Fikirler, yaşam standartları, şartlar, kariyerler açısından pek çok farka sahip olan aileler için ideal yaklaşımlar ile terapi sunuyoruz.

Aile içindeki bireylerin farklı rollerine eğilerek, her birinin bakış açısı üzerinden sorunun kaynağına ulaşıyoruz. Terapilerimizde tüm ailedeki kişilerin rollerinin açığa çıkması ve görülebilirlik, sorunun çözüme ulaşmasında oldukça etkilidir. Aile terapisinde üzerine eğildiğimiz temel hususlar ise geçimsizlik, boşama, sorunları duyguları paylaşmada isteksizlik, iletişim bozukluğu, aldatma ve diğer konulardır.

Evlilik Terapisti Desteğiyle İletişim Sorunlarınız ve Kaygılarınız Geride Bırakın

İzmir evlilik terapisti arayışınızda sizlere karşılık veriyor, evlilik terapisti desteğimiz ile yanınızda yer alıyoruz. Uzman psikolog yönlendirmemiz sayesinde, çift olarak birbirinize daha açık davranabilir, rahat bir şekilde anlaşma yoluna gidebilirsiniz. Evli çiftlere özel terapilerimizde çift olarak aranızdaki anlaşmazlığın ne olduğunu açığa çıkarmaya çalışıp, bu konu hakkında doğru noktalardan konuşarak negatif etkileri geride bırakabilmenizi sağlıyoruz.

İlk hedefimiz ilişkinize yönelik iletişimdeki tüm doğru kanalları açmak, sağlıklı bir diyaloğu ve karşılıklı sözleri dinleme eylemeni açığa çıkarabilmektir. Ardından size çift olarak özgüveninizi ve mutlu yaşam standartlarınız geri kazandıracak teknikleri sunuyoruz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Artan Kaygılarınızı Profesyonel Psikolog Desteğiyle Kontrol Edin

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir