Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Paç’ın basın açıklaması

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kumlu Belediye Başkanı İbrahim Paç’ın açıklaması;

“30 Mart Yerel seçimleri öncesi Kumlu’nun genel görüntüsü ve yollarını anlatmakla bitiremeyiz. Bu kapsamda Kumlu Belediyesi olarak yaptırdığımız yollardan duyduğumuz memnuniyeti sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duyuyoruz. Ancak bu onur ve memnuniyetimiz yaptırdığımız hizmetlerin tamamı niteliğinde olmamakla beraber, devamı ve bekası açısından da başlangıcın nişanesidir.

Bizler, ilçe Belediyesi olarak bugüne kadar toplamda 150 Bin m2 parke taşı döşeyerek ilçemizin yüzde 95’lik yol sorunu ortadan kaldırdık, kaldırmaya da devam edeceğiz.

Göreve geldiğimizden buyana dikkatle takip ettiğimiz ve eleştirilerine kulak verdiğimiz Kumlulu vatandaşlarımızca yönetilen Sosyal Paylaşım siteleri başta olmak üzere, ilçemiz halkının görüş ve önerileri, bizler için son derece önem teşkil etmekle beraber, rehber ve kılavuz niteliği de taşımaktadır.

Ancak kamuoyunca bazı bilgilerin eksik veya yanlış bir şekilde lanse edilmesi, ilçe Belediyesine ait olmayan yolların ilçe Belediyesine aitmiş gibi gösterilip, Belediyemize, çalışanlarımıza ve şahsıma haksızca dem vurulmaya çalışılması bizleri derinden üzmektedir.

6360 Sayılı Büyükşehir Belediye Kanunu’na göre ilçemiz sınırları içerisinde geçen Atatürk Caddesi ve Batuhan Caddesi’ne ait yollar Kanun kapsamında Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanına bırakılarak, bu yolların yapım ve tadilat çalışmaları da Büyükşehir Belediyesi’ne bırakılmıştır.

Bizler, Büyükşehir Belediyesi veya ilçe belediyesi olarak ayrım yapmamakla beraber Kumlu’yu bir bütün olarak görmekteyiz. İmkânlarımız çerçevesinde sorumluluk alanlarımızdaki yolları tam anlamıyla bitirip, daha sonra merkez ve bağlı mahallelerimizdeki tüm yolları tamamlayarak Kumlu’yu hakettiği güzelliklere kavuşturabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Paç’ın basın açıklaması

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir