Başkan Savaş 500 Konutlar Camii Koruma Ve Yaşatma Derneği’ni Ziyaret Etti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği’ni ziyaret ederek burada cami cemaati ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Savaş’la birlikte Başkan Vekili Serdar Güven, Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yelkaya ve Belediye Meclis Üyesi Necdet Bök’ün hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, dernek yönetim kurulu üyeleri, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, cami cemaati ve mahalle sakinleri yer aldı.

Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, Akasya Mahalle Muhtarı Mustafa Yücedal, dernek yönetim kurulu üyeleri, cami cemaati ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Savaş’ın 500 Konutlar ve çevresine yaptığı hizmetlerden ötürü teşekkür etti.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, kent genelinde mahallelere ihtiyaçları nispetinde hizmet sunulduğunu hatırlatarak, “Kent genelinde yürütülen çalışmalar mahalle sakinlerinin, hemşehrilerimizin rahat edebilmesi ve yuvalarında rahat oturabilmeleri doğrultusundadır. Bunu başarmak içinde bizler gece gündüz demeden halkımızın hizmetinde bulunmaktayız.” dedi.

Ziyaretin sonunda 500 Konutlar Camii Yaptırma, Yaşatma ve Koruma Derneği Başkan Yardımcısı Recep Yılmaz, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ziyaret anısına seccade hediye etti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Savaş 500 Konutlar Camii Koruma Ve Yaşatma Derneği’ni Ziyaret Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.