Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Savaş ‘Hizmet İstişare’ toplantılarını Arsuz’da sürdürdü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmetleriyle hemşehrilerinin sorunlarına çözüm getirmeye ve belediyecilik kapsamına giren talepleri çözüm odaklı görüşmelerle karşılamaya Arsuz’da gerçekleştirdiği mahalle toplantıları ile devam etti.
Sırasıyla Kaleköy, Işıklı, Tatarlı, Konacık, Tülek, Haymaseki, Avcılarsuyu, Arpagedik ve Hüyük mahallelerinde toplantılar gerçekleştiren Başkan Savaş, hemşehrilerinin büyük ilgisi ve sıcak teveccühüyle karşılandı.

HİZMETTEN MAHRUM BIRAKILAN MAHALLELERE BÜYÜKŞEHİR FARKIYLA HİZMET TAŞIYORUZ
Bugüne dek yıllarca ihmal edilmiş Hatay genelindeki mahalleler gibi Arsuz mahallelerinin de aynı kaderi paylaştığına dikkat çeken Başkan Savaş, belediyecilik namına neredeyse hiçbir hizmet getirilmemiş mahalleleri yeni baştan hizmetle tanıştırdıklarını kaydetti.
Başkan Savaş, belediyeciliğin temelini oluşturan altyapı ve üstyapı hizmetlerinin öncelikli olanlarından başlanarak peyderpey gerçekleştirilen projeler ile Hatay’ın genel anlamda kalkınması için büyük bir çaba sarf ettiklerini ifade etti.

15 İLÇENİN HER MAHALLESİNE EŞİT, KALİTELİ VE KALICI HİZMET SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
Hatay Büyükşehir Belediyesi olarak 15 ilçenin her mahallesinde eşit, kaliteli ve kalıcı hizmetler sunmanın derdinde olduklarının altını çizen Başkan Savaş, bu anlamda nüfusu itibariyle daha yoğunlukta olan ve kullanımı itibariyle önem arz eden noktalar öncelikli olmak kaydıyla il geneline hizmetler sunduklarını söyledi.
Arsuzluların seçildiği günden bu yana ortaya koyduğu hizmet performansıyla “Gönüllerin Başkanı” olarak nitelediği Savaş, gerek içme suyu, altyapı anlamında gerek yollar ve sosyal tesisleşme çerçevesinde ortaya koyduğu çalışmalarla hemşehrilerinden tam not aldı.

ARSUZLULARIN SU FİYATLARI KONUSUNDA HALKINI DÜŞÜNEN BAŞKAN SAVAŞ’A GÜVENLERİ TAM
Gerçekleşen toplantılarda su fiyatlarıyla ilgili olarak Ak Partili meclis üyelerini Başkan Savaş’a şikayet eden vatandaşlar, Kasım Ayı’nda gerçekleştirilecek HATSU Genel Kurulu’nda kademesiz olarak suyun maliyetine verilmesi noktasında Başkan Savaş’ın destekçisi olduklarını ifade ettiler.
Başkan Savaş’ın bir doktor olarak temiz ve sağlıklı suyu hemşehrilerine sunma noktasındaki hassasiyetini iyi bildiklerini belirten Arsuzlular, bu bağlamda Başkan Savaş’ın bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerinin hayrına olacak çabalar içinde olacağına yürekten inandıklarını vurguladılar.

 

BAŞKAN SAVAŞ ULUÇINAR-KONACIK ARASINDA ASFALTLANAN YOLUN SU TAHLİYE KANAL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
Hemşehrilerinin büyük ilgisi ve samimi teveccühü altında gerçekleşen toplantılar esnasında Başkan Savaş, Uluçınar-Konacık arasında asfaltı tamamlanan yolun yağmur suyu tahliye kanallarının yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Savaş ‘Hizmet İstişare’ toplantılarını Arsuz’da sürdürdü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir