Başkan Savaş’ın Birlik Beraberlik Ziyaretleri Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Birlik ve beraberlik ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyor.

Bu anlamda Başkan Savaş’ın yeni durağı Antakya’ya bağlı Akhisar köyü oldu.

Akhisar Köyü sakinlerinden İrfan Cengiz ve Abdullah Cengiz’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya, Başkan Savaş’ın yanı sıra Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, köy sakinleri ve Cengiz ailesi katılım gösterdi.

Ziyaret sırasında köy sakinleri ile bir araya gelen Başkan Savaş, birlik ve beraberlik mesajları vererek sohbet etti ve hemşehrileri ile fikir alış verişinde bulundu.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Birlik ve beraberlik buluşmaları kapsamında burada köy sakinleri ile birlikte olmaktan dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Savaş, memleketimizin her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğunu dile getirerek, “Şehrimizde geçmişten günümüze kadar barış ve huzur hakim olmuştur. Bu barış ve huzur ortamını bozmaya kimsenin gücü yetmez. Şehrimiz üzerinde oynanan kirli oyunlara karşı, halkımız tek vücut ve tek yumruk olarak mücadele etti. Şimdi her zamankinden daha çok dayanışma içinde olmaya ihtiyacımız var. Birlik ve beraberliğimizi, şehrimizin huzur, barış ve kardeşlik duygularını korumak, yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak hepimizin görevidir. Bunun için özveri ile çalışmak ve mücadele etmek zorundayız” dedi.

Ziyarete ev sahipliği yapan Akhisar Köyü sakinlerinden İrfan Cengiz ve Abdullah Cengiz ile köy sakinleri Başkan Savaş’ın bu ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür ettiler. Başkan Savaş’ın birlik ve beraberlik konusunda verdiği mesajlara gönülden katıldıklarını dile getiren köy sakinleri, şehrin barış ve huzur ortamının sağlanması ve korunması adına el birliği ile çaba harcandığını ifade ettiler.

Başkan Savaş daha sonra köy halkı ile günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Savaş’ın Birlik Beraberlik Ziyaretleri Devam Ediyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.