Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Savaş’tan ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Savaş öğretmenler günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı;

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Savaş mesajında eğitimin önemine değinerek, “Eğitim, bir milletin bağımsızlığının muhafaza edilmesindeki en önemli unsurdur. Ülkemizin diğer medeniyetler arasında bilim ve kültür birikimiyle parlamasını sağlamak ve insan haklarına saygılı bireyler yetiştirmek ancak çok değerli öğretmenlerimizin çabalarıyla mümkündür. Çocuklarımızı bilgiyle donatıp, onları kabiliyetleri doğrultusunda en doğru şekilde yönlendirerek; yaratıcı ve üretken bireyler olmalarını sağlamak geleceğimiz için atılan en önemli adımdır. Öğretmenlerimizin yüreği vatan ve insan sevgisiyle dolu, geleceğe umutla bakan bireyler yetiştirmek için üstlendikleri sorumlulukları bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devam ettireceklerine yürekten inanıyorum.

Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır” sözleriyle yücelttiği bu kutsal mesleği sevgi, şefkat ve fedakarlıkla icra eden ve yeni nesillerimizi geleceğe hazırlamak amacıyla olağanüstü gayret gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlar, mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimize de meslek hayatlarında başarılar dilerim” açıklamasında bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Savaş’tan ’24 Kasım Öğretmenler Günü’ mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir