Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Yavuz: ‘1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun’

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Barışın Olduğu yerde huzur, güvenlik, mutluluk vardır. Bütün insanlık buna muhtaç olup yaşamını bu doğrultuda gerçekleştirir. Barış yoksa savaş iklimi, ortamı, sosyal, kültürel ve ekonomik olarak insanlığı, ülkeleri olumsuz yönden etkilemekte, can, mal kaybıyla kan ve gözyaşı oluşturmaktadır. Ülkemizin komşularına bakarsak barışın anlamını daha iyi kavramış oluruz. Barışın daha iyi değerini anlarız. Anadolumuzun tüm renklerinin ve Ortadoğu’nun tüm haklarının barışın egemen bir coğrafyada yaşaması en büyük arzumuzdur. Yeryüzünde tüm insanlığın ortak olarak kullanması gereken dil, barış, kardeşlik ve birlikte birbirimizi kabullenip yaşama dilidir.

Savaş ve şiddetin son bulduğu, yıkımların acıların ve gözyaşların son bulduğu, huzur, mutluluk kardeşliğinin yer aldığı bir dünya özlemiyle tüm insanlığın 1 Eylül Dünya Barış gününü kutlar güzel yaşanabilir bir dünya dilerim.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Yavuz: ‘1 Eylül Dünya Barış Günü kutlu olsun’

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir