Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Yavuz’un ’10 Ocak Gazeteciler Günü’ mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, 10 Ocak çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, basınımızın ve basın emekçilerinin bu önemli gününü kutladı.

Başkan Yavuz, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Çağdaş ve demokratik toplumun vazgeçilmez unsurlarından biri olan basının, ülkemizin demokratik gelişimine katkıları çok büyük ve önemlidir. Fedakâr basın çalışanlarımız halkımızın haber alma hakkını sağlayarak toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna aktarmak adına önemli bir görevi üstlenmektedirler.

Yurdumuzun, bölgemizin, ilimizin ve ilçemizin kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal kültürel ve ekonomik anlamda önemli katkılar sağlayan basınımızın ve fedakâr basın emekçilerimizin özveri içerisinde yerine getirdikleri görevlerini, bundan sonrada aynı duyarlıkta basın yayın ilkeleri doğrultusunda ilkeli ve tarafsız Gazetecilik anlayışı çerçevesinde yerine getireceklerine inancım tamdır.

Basının aydınlatıcı iyiyi ve doğruyu gösterici fikir düşünce, haberleşme özgürlüğü insan haklarını ve demokrasinin en yılmaz savunucularıdır. Çağın en dinamik mesleklerinden olan Gazetecilik her türlü zor şartlarda çalışmayı ilke edinerek ve hiçbir zaman yılmadan usanmadan görevlerini en iyi bir şekilde ifade etmektedirler. Bu güzide mesleğin ve basın camiasını her zaman takdir ve saygıyla izlemeye devam etmekteyiz.

Toplumun vicdanı olan gazetecilerin aynı zamanda her bir vatandaşın gözü ve kulağıdır. Bu amaçla güçlü ve demokratik bir toplum gazetecilerin rahatça görevlerinin yerine getirmeleri ve çalışmalarını sürdürmelerini bir gerekliliktir. Bu duygu ve düşüncelerimle halkımızın bilgilendirilmesi ve bilinçlenmesi konusunda gösterdikleri çabalarla, ilimizin, ilçemizin gelişimine katkıları  tüm Basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü en içten duygularımla tebrik ediyorum. Bu uğurda gecesini gündüzüne katarak kutsal vazifeyi icra eden bütün basın emekçilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Yavuz’un ’10 Ocak Gazeteciler Günü’ mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir