Medya Grubu olarak 30. yılı aşkın süredir yayın hayatına devam eden Vardılar Medya Grubu, Dijital Televizyon sektörüne Hatay Vatan TV YouTube kanalıyla giriş yaptı. Abone olmak için tıklayın

Başkan Yavuz’un Yeni Yıl mesajı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un yeni yıl mesajı;

“Rabbim bu yeni yılın tüm günlerinin her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağın amellerle yaşamayı nasip etsin.

2016 öyle bir yıl olsun ki 2015 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin, tüm Dünyada savaşların, acıların, felaketlerin geçip giden yıllar gibi geride bırakarak sevgi barış ve huzur rüzgârları estirsin.

Her yeni yıl atılımlar, yeni umutlar kısaca yenilikler yılıdır. Daha iyi yıllara hep birlikte el ele verelim.

Ülkemizde yılbaşı her yıl Aralık ayının 31. Günü öğleden sonra başlar 1 Ocak günü akşamı sona erer.

Bu 1926 yılında miladı takvimin kabul edilmesiyle birlikte 1935 yılından itibaren kutlanmaya başlamıştır. Bizim için yılbaşı bir takvim olayıdır. Hiçbir Dini özelliği tarafı yoktur. Sadece üzüntü yada sevinci ile bir yılı geride bırakmak ve yeni beklentilerin başlayacağı bir yıla adım atmaktır. Yeni yılın iyi geçmesine yönelik dilekleri ile çalışmalarını düşüncelerini yeni planlarını ve programlarını hazırlamaktır.

Yılbaşı ülkemizde artık bir gelenek haline gelmiş olup bu geleneksel geceyi kendi inançlarımızın kültürümüzü addet ve göreneklerimizin çizdiği sınırlar içinde yapalım.

2016 yılı milletimize ve tüm insanlık ailesine barış içinde hayırlara vesile olsun.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Başkan Yavuz’un Yeni Yıl mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir