Hatayvatan.com – Hatay Haberleri

Çalışkan; Dip dalga geliyor

Çalışkan; Dip dalga geliyor
163 okunma
30 Mayıs 2018 - 12:41

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayları Payas İlçesinde basınla iftar programı, esnaf ve dernek ziyaretleri yaptı.

Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları Dr. Necmettin Çalışkan, Halil Çelik, Atila Erol, Yusuf Çiçek, Ramazan Öksüz, Mehmet Aydoğan, Uğur Ural, İl Başkanı Hamza Çalışkan ve Payas İlçe Başkanı Aytekin Kaplankıran, Payas’ta bazı dernek ve esnaf ziyaretlerinin ardından iftar programında basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Dr. Necmettin Çalışkan burada yaptığı konuşmada, yine erken baskın bir seçimle karşı karşıya olduklarını belirterek, “Neredeyse her yıl yapılan seçimlerden ve çözülmeyen sorunlardan dolayı herkesin bezgin ve bıkkınlık içerisinde olduğunu görüyoruz. Bir takım azınlık mevcut yapıdan bir şekilde beslenen ya da küçük kazanımı olanlar hariç herkes şikâyetçi, bıkmış durumda, onlarda ellerindeki küçük kazanımları kaybetme korkusu yaşıyor” dedi.

DİP DALGA GELİYOR

Çalışkan, “Belli büyük bir dip dalga var. Bu dip dalga, 24 Haziran’da büyük sürprizlere gebe, Saadet Partimizde Allah’ın izni ile bu seçimde mecliste olacak. Çünkü yeni yasayla önümüzdeki en büyük bariyer olan baraj sorunu kalktı. Bu anlamda partimize büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz. Onlarda görüyorlar ve bu sebeple sürekli karalama kampanyaları, iftaralar, hatta fiziki şiddetle saldırıyorlar.

Ayrıca internette korkak kedi gibi whatsapp gruplarında paylaşım yapan trollere de kimse aldanmasın. Yüreği yeten delikanlı gibi ortaya çıkar. Gizli kapaklı gruplarda paylaşım yapmaz” diye konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

Hatayvatan.com Vardılar Medya Grubu kuruluşudur.